Wpis z mikrobloga

No krew mnie zaraz zaleje.....

Myszka przewodowa logitecha - po roku lewy przycisk #!$%@? i jeden klik wywoluje efekt dwukliku, mozna niejednego pampersa zapelnic jak przychodzi cos zrobic w srodowisku produkcyjnym....

Myszka bezprzewodowa ms po paru miesiacach kursor sie przycina (nie wiem czy to bluetooth czy cos...)

Jak ja zaluje ze oddalem na szrot starego A4Tech z kulka to cos niemozliwego....

Czy kto moze polecic dobra, duza, mocno garbata myszke dla osoby praworecznej? Dwa przyciski i kolko z zabkami, Programowanych funkcyjnych i tak nie uzywam....

Nie musi byc budzetowa, ja tym zarabiam na zycie, ma dzialac i byc wygodna. Preferowana kablowa.

#komputery #gorzkiezale #webdev

Ja wiem ze to nie jest za bardzo zwiazane z kodzeniem ale kto jak nie programisci spedza tyle czasu przy kompie? I ja wiem ze #tylkoklawiatura ale czasem trzeba uzyc i mychy, wtedy ma dzialac po prostu.... Dlatego dodaje tez i #programowanie
  • 37
  • Odpowiedz
@msq: Też mam problem z myszami, najpierw przewodowa logitecha wysiadła po tym, jak matlab zawiesił komputer o.O i teraz czasem działa, a czasem nie, kupiłam bezprzewodową jakiejś noname firmy to też potrafi przestać odpowiadać na parę dni... -.-

Chociaż do tej pory ufałam logitechowi właśnie, sama przymierzam się by jeszcze raz kupić ich produkt, bo ta kablowa to już od 4 lat ze mną była przed ta wpadką.
  • Odpowiedz
@msq: we wszystkich logitechach chyba można przełączyć. Wciskasz te kółko i zmieniasz w ten sposób tryb (trzeba się przestawić że trzeci klik ma się nad kółkiem :))
  • Odpowiedz
Wciskasz te kółko i zmieniasz w ten sposób


@fuuYeah: No wiem jak to dziala bo w tej mojej tak jest i w nowej tez chce zeby tak bylo....

No to wyglada na to ze wybiore cos dzis - albo tego logitecha perfromance MX albo a4tech.

Dzieki mirasy :)
  • Odpowiedz
Czy kolko mozna przelaczac z trybu plynnego na zabki?


@msq: W Performance MX można wybrać „tryb” scrolla:

– płynny i wtedy chodzi leciutko, jak na jakimś łożysku, właściwie kręci się w nieskończoność gdy zakręcisz mocniej,

– albo ząbkowany, z wyczuwalnym oporem.
  • Odpowiedz