Wpis z mikrobloga

  • 0
@PiotrFr: Nawet z reklamami coś ta liczba się nie zgadza. Na dodatek jechał z ABRP.... chyba, że gdzieś spał po drodze.

@gonzo91: Szkoda, że nie powiedział czemu tak długo jechał.
  • Odpowiedz
@wrzesien: właśnie chodzi o reklamy. Wciska je do filmu, a później robi taki temat, żeby się klikało.
W ogóle żadnych szczegółów, podsumowania itp. Już ja widzę jak z dzieckiem 36h jechał xD
A sprawdzałem tą trasę tym samym autem na ABRP i wiem, że mogą wyjść różne okoliczności ale nie żeby jechać 14h dłużej
PiotrFr - @wrzesien: właśnie chodzi o reklamy. Wciska je do filmu, a później robi tak...

źródło: IMG_20230825_193640

Pobierz
  • Odpowiedz
@wrzesien: no przeciez jechal tak dlugo, bo on sie na kazdej ladowarce do 100% ladowal, a wiadomo ze krzywa ladowania powyzej 80% drastycznie spada i od 0-80% naladujesz szybciej albo nawet 2x szybciej niz 80-100% szczegolnie ze on w tym elektryku mial 70kW max wiec minimum 1h-1.5h poswiecal na ladowanie na kazdym postoju, z tesla bys sie ladowal max 15-20 min na kazdym postoju, zeby tylko dobic do 70-80%, w tym
grypa-grypowska - @wrzesien: no przeciez jechal tak dlugo, bo on sie na kazdej ladowa...
  • Odpowiedz
  • 2
@grypa-grypowska: Nawet chyba to nie dodaje zbyt wiele godzin, pewnie był tak gdzieś nocleg. Jechałem tą i inne długie trasy osobiście autem z mniejszą baterią więc stąd mój sarkazm.

@PiotrFr: To faktycznie coś się ta historia nie klei.
  • Odpowiedz