Wpis z mikrobloga

Typ jakiś dziwny, ja byłbym oburzony, gdyby mnie ktoś bez pytania pocałował
ALE
Piłkarka przyszłe, potuliła się z nim, pocałował ją, poklepała go parę razy w plecy i z uśmiechem na twarzy poszła do kolejnej osoby, a teraz piłkarki grożą, że przestaną grać jak Rubiales nie odejdzie

Mam wrażenie, że środowisko wywalo na pilakarce takie a nie inne podejście. Na początku mówiła, że to spontaniczny wybuch radości i wszystko gra

https://www.goal.pl/reprezentacje/pilkarki-reprezentacji-hiszpanii-podpisaly-sie-pod-protestem/

#pilkanozna #afera #hiszpania #rozowepaski #niebieskiepaski
Shatter - Typ jakiś dziwny, ja byłbym oburzony, gdyby mnie ktoś bez pytania pocałował...
  • 12
@Aurielle no pewnie, że to nie jest zwyczajne zachowanie, tylko śmieszne, że ona najpierw nie miała nic przeciwko a w ciągu tygodnia czy coś takiego zmieniła kompletnie zdanie.
Tylko, że przy okazji sprawa urosła do rangi "politycznej" więc pewnie jakieś naciski mogą być na to, żeby wyleciał
@Shatter wpiszcie w Google kissing Ronaldo. Wyjdzie według waszych fikołków ze jest biseksualnym pedofilem. Czy Wam naprawdę absolutnie wszystko kręci się wokół majtek? Nie wiecie, że ludzie się całują jako oznaka radości, wielu pozytywnych emocji? Jak psa pocałujesz w glowe, to też molestowanie, bo chcesz ruchac psa? Wyjmijcie glowy z gaci i popatrzcie trochę na świat.
@budzy: Hiszpania jest tak lewacko odklejona, że typas na pewno poleci. I znowu wszędzie tam gdzie są kobiety, są "postępowe" problemy xD Takie akcje tylko zniechęcą normalnych ludzi do oglądania tego na siłę pompowanego sportu.