Wpis z mikrobloga

Wyszłam z przegrywu. Udało mi się pierwszy raz w życiu uprawiać seks dopochwowy w wieku 31 lat. Bez zabezpieczenia i z wytryskiem w środku. Czuję błogość i satysfakcję.

Nie wierzcie normikom co mówią, że to nic nie zmienia, bo zmienia to bardzo wiele, tak jak kiedy byłeś bardzo głodny i w końcu się najadłeś. Czujesz w końcu ulgę, do tego błogość i satysfakcję, ciśnienie schodzi i przestajesz w końcu myśleć tylko o seksie tak jak do tej pory, inne myśli wracają do Twojej głowy tak jak w czasach kiedy jeszcze byłeś młodszy i nie potrzebowałeś seksu, myślałeś więc o innych rzeczach.
Oczywiście nie przeistacza to Twojego życia w raj, ale taki argument na poparcie tego, że seks nie jest istotny to mógł wymyślić tylko normik, który nigdy nie był w życiu seksualnie wyposzczony, nigdy nie był incelem i starą dziewicą/prawiczkiem. Seks jest istotny i masturbacja Was nie zaspokoi.

Pozdrawiam Was

#przegryw #damskiprzegryw #rozowyprzegryw #przegrywpo30tce #damskiprzegrywpo30tce #incel #femcel #chwalesie #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #normiki #bekaznormikow #seks
#rozwojosobistyznormikami #truecel #prawdziwyprzegryw
  • 67
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: Nie odwracaj kota ogonem bo Ci nie wychodzi. Kobieta 31 l. bez seksu XD Musiałaby być co najmniej upośledzona, ciężko chora psychicznie a i wtedy jakiś wujek ch*jek by ją pewnie wykorzystał albo mieć uszkodzony jakiś obszar w mózgu czyli być aseksualną. Tylko wtedy nawet po 31 l. nie czułaby takiej potrzeby a gdyby to zrobiła nie chwaliłaby się tym nigdzie bo to żadna wartość dla takiej osoby. I ostatnie
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Jak ktoś czyta moje posty to raczej widzi, że trochę upośledzona to ja jestem. Nie każdy ma wujków jak u Ciebie w rodzinie. Zawsze byłam bardzo seksualna.

I ostatnie kobieta na pewno pisałaby takie głupoty na tagu gdzie w 99 % siedzą faceci i do tego narzekający na to i sramto.


Ja nie jestem mizoandryczką tak jak Wy mizoginami i nie przeszkadzają mi faceci, wręcz przeciwnie, lubię ich i mam
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: Jeszcze tylko dodam tj. niemożliwe chociażby z tego względu że, widziałem już parę babek otyłych gdzie na blacie jest koło 100 kg albo lekko powyżej. Dodatkowo z twarzy jak Kononowicz a mają całkiem przystojnych mężów i to młodo miały. Obecnie mają ok. 30-stki a wyglądają gorzej niż niektóre babki koło 60-ątki. Także tj. nie możliwe. Jedynie aseksualność i ewentualnie jak kobieta se coś ubzdura i sama nie chce się bzykać.
  • Odpowiedz
@Zwierz33: No ale ja jestem (trochę) upośledzona umysłowo, a spotykałam zawsze takich powyżej swojej ligii czyli nieupośledzonych, bo chodziłam do normalnych szkół, a nie do specjalnej, więc co Ci nie pasuje.
Do tego nie mam bardzo kobiecej urody.
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Poza tym z tą otyłością mit, jest wielu amatorów grubych, moim zdaniem gorzej jak kobieta po prostu wygląda niekobieco, męsko. Po drugie miałam okazję na seks w wieku 14 lat ale wtedy odmówiłam, bo gościu nie chciał być ze mną w parze, a ja bez pary nie chciałam. Wtedy nie miałam ciśnienia, a więcej takiej okazji nie miałam potem.
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: No ok. niech Ci będzie. I na czym niby to upośledzenie polega ?

Bo wiesz nawet te chore chodzą do specjalnych szkół i uwaga tam też są podobni faceci a potrzeby tych kobiet i facetów niczym nie różnią się od potrzeb tych rzekomo normalnych. A ponadto nawet jeśli nie chodziłaś do specjalnej szkoły to są apki a kobieta chora też potrafi ją założyć a wtedy wystarczy że, jest chętna, zgodzi
  • Odpowiedz