Wpis z mikrobloga

Siedzę jako cieć na obiekcie gdzie też cały czas musi być pewien operator. Ci starsi faceci przyjeżdzają 40 minut szybciej do roboty bo chyba nie mogą sobie zorganizować jakiś zajęć czy przyjemności w domu i wolą spędzać ten czas za darmo w pracy. Teraz od jakiegoś czasu jest jeden młody operator i jak ja go szanuje że do pracy przyjeżdża na styk przed rozpoczęciem xD

#praca #pracbaza #gownowpis
  • 47
@sberatel Akurat On mieszka bardzo blisko. Jeden operator również ma niedaleko do pracy a jest dużo wcześniej zaś drugi operator wprost mi powiedział że się nudzi w domu ¯\(ツ)/¯
@sberatel: Szanuje ale trochę mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę kolega będzie bronił spędzania 5h miesięcznie w pracy za darmo. W ogóle 168 godzin to za mało zróbmy 250. Ja tam wole mieć kontrole nad wolnym czasem bo mam sporo zainteresowań i ciagle mam za mało czasu na wszystkie hobby.
@chimeryczna_chimera: z powodu stanu zdrowia musiałem zakończyć dotychczasową karierę zawodową i mając stopień niepełnosprawności z trzema symbolami sobie siedzę na ochronie i chilluję.

Dodatkowo bardzo szanuje swój czas wolny a tutaj przychodzę tylko 6-7 razy po 24h

Chcesz się zamienić na zdrowie czy o co szczekasz? Że zawód ciecia jest gorszy niż Twój?
@sberatel:

a co ty się podniecasz co kto robi ze swoim wolnym czasem


Podniecam się bo moim zdaniem nie powinno się pokazywać pracodawcy że się przychodzi do pracy wcześniej a szczególnie do pracy gdzie narzekają na warunki i wynagrodzenie
@chimeryczna_chimera: Po prostu jest takie potoczne powodzenie ,,jak ja go szanuje”. Jestem zdziwiony że w ogóle muszę to tłumaczyć xD Oczywiście że innych też szanuje i przede wszystkim z każdym się dobrze trzymam. Tak jak wyżej napisałem nie powinno się tego pokazywać pracodawcy bo potem może tego wymagać od innych.

i ma wiele zainteresowań.


Jak już mi wypowiedziałaś z ironią to pewnie robisz coś bardziej ambitnego niż przewijanie instagrama czy Facebooka.
@Zielony_Minion: tak jak wyżej: IMO nie powinno się pokazywać pracodawcy że można przychodzić o tyle szybciej do pracy a szczególnie gdzie Oni samo narzekają na warunki i wynagrodzenie. Taki jest mój punkt widzenia, to ja słucham jak Oni tutaj marudzą na wszystko xD