Wpis z mikrobloga

#friz #youtube #modadamska #modameska #streetwear #logikarozowychpaskow Bądź Polą wziętą do odcinka w którym ma wybrać stylizacje, podkreślaj na każdym kroku, że ubierasz się na męskim a na damski nawet nie wchodzisz. Ogólnie co #rozowepaski widzą takiego zajebistego w ubieraniu się na męskim dziale kupując rozmiar L/XL przy ich posturze filigranowej w większości? To już obrało tak na mocy, że nawet sieciówki szyją męskie ubrania pod kobiety często dla tego te rozmiarówki wszystkie są coraz bardziej dziwne. Już nawet nie mówiąc o tym, że jak chcesz coś kupić to potrafi być brak twojego rozmiaru nagminnie bo laski jakieś wykupiły.
Cztero0404 - #friz #youtube #modadamska #modameska #streetwear #logikarozowychpaskow ...
  • 25
@Cztero0404: bieliznę miałam i z hm i z alie i tu akurat jest przepaść na korzyść H&Mu, staniki mają dobrej jakości. Ale z ciuchami ogólnie tak jest, po zamówieniu kilku rzeczy na próbę powiedziałabym, że nawet część z shein wypadła lepiej niż sieciowki, może nie H&M, ale np Sinsay czy Pepco z takich tanszych. Tylko kwestia tych materiałów, że jednak dużo się trafia takich przypominających ceratę, totalnie nieprzepuszczających powietrza
@ksanaru: Również kiedyś kupowałem w lumpeksach bo raz, że za dzieciaka mniej pieniędzy było a dwa każda ulica w moim mieście wyglądała tak praktycznie bank, kebab, lumpeks święta trójca a później większość zamknęli.
bieliznę miałam i z hm i z alie i tu akurat jest przepaść na korzyść H&Mu, staniki mają dobrej jakości.


@ksanaru: Wiesz co, mi to pokazała kiedyś moja dziewczyna jak sobie kupiła właśnie kilka par stringów i jakieś topy a później to samo kupiła bodajże na wyprzedaży w Croppie, tylko na wyprzedaży to już wiadomo po ludzkich cenach. Praktycznie każda sieciówka poszła w dół po covicie czytaj : ubrania są bardziej
@Cztero0404: no właśnie Bershka czy stradi mieli te obersizowe koszulki po jakieś 70-80 zł, a na shein takie po 30-40, z kuponami wychodzą te lepszej jakości poniżej 30 zł
@ksanaru: Ta Bershka to ma taką jakość zajebistą, że jak pani czwarta przymierzyła tam sukienkę kiedyś za 130 zł bodajże taką najprostszą możliwą na ramiączka to byłoby jej z kilometra cycki widać taka cienka była.