Wpis z mikrobloga

#friz #youtube #modadamska #modameska #streetwear #logikarozowychpaskow Bądź Polą wziętą do odcinka w którym ma wybrać stylizacje, podkreślaj na każdym kroku, że ubierasz się na męskim a na damski nawet nie wchodzisz. Ogólnie co #rozowepaski widzą takiego zajebistego w ubieraniu się na męskim dziale kupując rozmiar L/XL przy ich posturze filigranowej w większości? To już obrało tak na mocy, że nawet sieciówki szyją męskie ubrania pod kobiety często dla tego te rozmiarówki wszystkie są coraz bardziej dziwne. Już nawet nie mówiąc o tym, że jak chcesz coś kupić to potrafi być brak twojego rozmiaru nagminnie bo laski jakieś wykupiły.
Cztero0404 - #friz #youtube #modadamska #modameska #streetwear #logikarozowychpaskow ...
  • 25
  • Odpowiedz
To już obrało tak na mocy, że nawet sieciówki szyją męskie ubrania pod kobiety często dla tego te rozmiarówki wszystkie są coraz bardziej dziwne.


@Cztero0404: Z tydzień temu rozmawiałem o tym z bratem, że te 10 lat temu jak wchodziłeś na dział męski to nie było takich rozmiarów jak XS, a jak były to bardzo rzadko się trafiały. Kupowałem ostatnio kilka koszulek w Sinsay i serio co jakiś inny "model"
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilek2323:

Z tydzień temu rozmawiałem o tym z bratem, że te 10 lat temu jak wchodziłeś na dział męski to nie było takich rozmiarów jak XS,

Ogólnie na początku myślałem, że to jest kwestia tego iż po prostu męskie ubrania zaczęli też robić w wersji dla kidosów jeśli o te rozmiary XS chodzi.

Kupowałem ostatnio kilka koszulek w Sinsay i serio co jakiś inny "model" koszulki to inne wymiary tych
  • Odpowiedz
@Cztero0404: damskie ciuchy też są krótkie teraz, osobiście mając 170 i nosząc rozmiary z dolnej granicy we wszystkich klasycznych tshirtach wyglądam jakbym je #!$%@?ła jakiemuś dzieciakowi z podstawówki, są krótkie i nieprzystosowane do posiadania cycków, dlatego jak chce jakiegoś zwyklaka do biegania na co dzień, to wolę iść na męski. Tym bardziej, że nie lubię biegać z nerkami na wierzchu, starość xD
  • Odpowiedz
Męskie ciuchy mają wygodniejsze kroje i więcej dużych kieszeni, są bardziej praktyczne i zazwyczaj lepiej wykonane + często tańsze xD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: rozumiem o czym piszecie, ale nie powiedziałabym, że zmienili to po to żeby baby kupowały, bo w ten sposób tracą klienta, a to tak nie działa, szczególnie w erze fast fashion
  • Odpowiedz
  • 0
@ksanaru:

ale nie powiedziałabym, że zmienili to po to żeby baby kupowały, bo w ten sposób tracą klienta,

No właśnie nie do końca koleżanko, ponieważ mężczyźni kupują swoje ubrania inaczej niż kobiety a bardzo często również kobiety kupują ubrania mężczyznom. Jak jesteś facetem i kupujesz t-shirt na przykład to najczęściej go nawet w sklepie nie przymierzasz zwłaszcza jak już masz jakiś inny z danego sklepu a jak się okaże w
  • Odpowiedz
  • 0
@Prushka:

Męskie ciuchy mają wygodniejsze kroje i więcej dużych kieszeni, są bardziej praktyczne i zazwyczaj lepiej wykonane + często tańsze xD

Cóż za głupoty, to nie jest tak, że damskie ubrania nie mają wygodnych krojów i kieszeni a po prostu przez całe lata większość lasek wybierała na przykład legginsy bez totalnie żadnych kieszeni bo laski kupują modą a nie praktycznością. Czyli rozumiem, że jeśli damskie air forcy są tańsze od
  • Odpowiedz
@Cztero0404
No to chyba nie głupoty, skoro tak jest. To że większość lasek tak wybiera to nie znaczy, że każda będzie łazić w mikro obcisłych bluzeczkach z poliestru i wrzynających się w tzipe spodniach bez kieszeni xD. Znaleźć na damskim normalny, wygodny krój np. T-shirtu bez cringowego nadruku, z bawełny i w przystępnej cenie graniczy z cudem.
A "często tańsze" nie oznacza, że każdy produkt jest tańszy więc daruj se takie
  • Odpowiedz
  • 0
@Prushka:

To że większość lasek tak wybiera to nie znaczy, że każda będzie łazić

Nie każda, ale większość tak. Czyli jeśli podałem przykład to mam sobie darować porównania XDDDDD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: może inne baby tak, ja jestem z tych co nie przymierzają, zamawiają online i mają #!$%@?, bo ubieram się jak menel, bo tak mi wygodnie, ale szanuje Twoje zadanie, może być prawdziwe.
  • Odpowiedz
@philosophy: mało etyczne, ale polecam poszukać na shein, ostatnio tam zamówiłam kilka basicow oversize, o dziwo trafiłam na takie co chociaż w połowie są bawełniane, a rękawek mają taki nad łokieć
  • Odpowiedz
  • 0
@ksanaru:

mało etyczne,

Nie chcę się znowu czepiać, żeby nie wyjść aż na ch....a takiego, ale dlaczego niby mało etyczne. Przecież dokładnie te same ubrania które są na shein można kupić często w wielu sieciówkach, kiedyś nawet do influencerek paczki wysłali (pewnie przez nieuwagę) z metkami zary, h&m i tak dalej.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja ogólnie staram się łapać ciuchy z drugiej ręki, lumpy, vintedy, więc dla mnie i przeginanie w sieciowkach i na chińskich stronach jest nierozsądne, o. Wiadomo, że normalne zakupy trzeba gdzieś robić, nie każdy ma czas i chęci na to żeby grzebać w takich rzeczach, więc kwestia indywidualnego podejścia i potrzeb
  • Odpowiedz
  • 0
@ksanaru: Ogólnie bardzo często ludzie kupują na przykład na aliexpress te same rzeczy które w sieciówkach są sprzedawane drożej, dobrym przykład na przykład są te skarpetki z h&m kolorowe lub jak jesteś dziewczyną to bielizna jakieś stringi, topy/staniki.
  • Odpowiedz