Wpis z mikrobloga

Ale niewiarygodny wręcz wysyp kremlowskich i konfederuskich trolli na tagu, tak ich suszyło, że jak się już pojawił jakiś incydent, który mogliby wykorzystać, to tak się wszyscy na to rzucili, że wychodzi z tego jedna wielka żenada xDD Ciekawe, czy każdy dostaje normalną stawkę, czy też ruska farma trolli ma jedną pulę, którą rozdzielą na wszystkich, i koniec końców wszyscy gówno dostaną xD

Towarzysze, srajcie dalej! Jak tak się wszyscy naraz rzucacie, to przynajmniej można się zorientować, którzy są od tego samego oficera prowadzącego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 8
  • Odpowiedz
@Colargololo: No nie, będziemy biernie sobie siedzieć zadowoleni jak ukraińskie bandy katują Polaków. Dobrze że ukropscy fascynaci nie żyli na Wołyniu bo by ludzi którzy uciekają wyzywali od onuc. Boże co za tumany.
  • Odpowiedz
@Colargololo: tak tylko dopytam, bo nie chce mi się kopać tagu, a kilka wpisów wyżej zauważyłem, że jeden z tych dzbanów wrzucił coś takiego. Czy to chodzi o to? Bo jeżeli tak, to ktoś kto to łyka musi być totalnym bezmózgowiem, albo bardzo chcieć to łykać. Zresztą jedno nie wyklucza drugiego w ich przypadku.
Smarek37 - @Colargololo: tak tylko dopytam, bo nie chce mi się kopać tagu, a kilka wp...

źródło: SAVE_20230825_202920

Pobierz
  • Odpowiedz