Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kobiety nienawidzą bardziej, ale brzydzą się nawet o nich pisać. No i bardziej dbają o pozory.


@_________________________________: Tak, tak, oczywiście. W większości Ci co gnębili w szkołach słabszych, spuszczali im głowy w kiblu i dokonywali pobić oraz rozbojów to na pewno kobiety były. Faceci zawsze niewinni według wykopka. Gościu, nie byłem ofiarą szkolną, ale pamiętam ludzi, którzy mieli #!$%@? w latach gimnazjalnych czy licealnych i uwierz mi, że #!$%@? i podś#!$%@?
@SynGilgamesza: Ale wykopki dalej będąpieprzyćo tym, że to nie nasza chora kultura, patriarchat, tylko zue kobiety niszczą mezczyzn.

kobiety nienawidzą bardziej, ale brzydzą się nawet o nich pisać. No i bardziej dbają o pozory.


@_________________________________: nie ma takiego fikołka jakiego ameby twojego pokroju by nie zrobił. Wy po prostu wybraliscie zycie w matrixie
@Rimbolo: tak jak wyżej napisali - kobiety ich nienawidzą i gardzą nimi bardziej. Im zwyczajnie szkoda czasu na takiego przegrywa - aż do tego stopnia nim pogardzają. Jest dla nich jak robak, karaluch z różnicą, że przerośnięty. Dla innych facetów taki gość to przynajmniej niezła piniata do podbijania sobie ego i radochy, oderwania się od smutnej rzeczywistości szarego, przegranego u nich z resztą często też, życia.
@choochoomotherfucker:

Dlaczego kobiety - albo w ogóle ktokolwiek - miałby nienawidzić mężczyzn za coś, co stało się nie z ich winy? Nienawiść można czuć jedynie w stosunku do sprawców. Albo za co miałyby nienawidzić słabych (cokolwiek to znaczy)?

Ha... Teoretycznie masz rację, a w praktyce widzisz, na podstawie opowieści moich i innych anonków, jak to wygląda. Zresztą, ty zrobiłaś ze mną to samo, co tamci. Niczym się nie różnisz.
w reakcjach "Haha" w poście przodują ku mojemu zdziwieni mężczyźni, mamy jeden z najwyższych współczynników samobójstw wśród mężczyzn w europie i boli mnie to


@SynGilgamesza: jak już jakiś czas temu pisałem, że toksyczna męskość to fakt i patriarchat to jeden z kilku istotnych ciemiężycieli przegrywów w tym kraju to zostałem zwyzywany od cuckoldów, bluepilli i feministów ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie warto #!$%@?. Nie warto na tym