Wpis z mikrobloga

ja nie gram zbyt wiele ale nie rozumiem jak można mieć 25+ lat i nie mieć czasu? pracę domową odrabiasz? i w czym gierki są gorsze od jakiejkolwiek innej formy spędzania czasu, typu oglądanie seriali czy czytanie książek? założę się, że pewnie sam często zmulasz przed netflixem z dziewczyną


@seanconnery: wracam z pracy, zakupy, jedzenie/trochę odpoczynek i na silownie/basen/rower idę. Wrqacam, jem, kąpię się i idę spać. Kiedy ja mam grać?
No pewnie, gierki są nawet lepsze, bo integracja z ludźmi, kooperacja, a uśmiać się można do łez, co nie zdarza mi się przy serialach a tymbardziej książkach.


@GothBoyy666: jak jesteś aktywny sportowo i o siebie dbasz, to nie masza szans na granie w tygodniu
@technojezus:

jak można mając 25+ lat i czytać #!$%@? książki? Przecież to nawet czasu na to nie ma, jak ktoś jest aktywny po pracy.

jak można mając 25+ lat i malować #!$%@? na płótnie? Przecież to nawet czasu na to nie ma, jak ktoś jest aktywny po pracy.

jak można mając 25+ lat i szyć #!$%@? na maszynie? Przecież to nawet czasu na to nie ma, jak ktoś jest aktywny po
@seanconnery: nie porównuj hobby które sobie zrobisz w domu na kanapie czy biurku, do aktynwości fizycznej, która jest dobra dla twojego zdrowia.

A potem 30+ wraki człowieka z masą chorób i #!$%@? kręgosłupem, ale po co dieta, wysiłek fizyczny, panie.... piwko po pracy i giereczka i #!$%@? się na nastolatków w grze online, to jest życie!
@seanconnery: Bo nikt normalny kto o siebie dba nie ma czasu na granie w tygodniu.

Zobacz sobie teraz okres wakacyjny. Jedni co weekend gdzieś na wypady jadą, a drudzy ze swoimi partnerkami nigdzie nigdy nie pojadą, bo wolą pograć w komputerek
w dodatku trzeba jeździć co weekend bo tak, bo wtedy można wrzucić relacje na instagrama albo chodzić w kółko po tych samych miejscach


@seanconnery: xd Ty wiesz na czym polega zwiedzanie czy aktywny wypoczynek? Brzmisz jak ktoś, kto nigdzie nigdy nie był. Byłeś kiedyś gdzieś na jakiejś starówce?