Wpis z mikrobloga

Coś mnie podkusiło i wpadłem na blog naszego ulubionego blogera kulinarnego z #wroclaw czyli #grubaswpk

W opisie knajpy jak zwykle piękne słowa i twierdzenie jak to jest zajebiste żarcie. Potem trafiłem taki kwiatek i stwierdzam, że ja jednak chyba czego innego oczekuje od knajpy. Jak ktoś lubi się pobrudzić to spoko. Have fun.

Oczywiście cen nigdzie nie podał. Na stronie knajpy czyli https://www.grapehotel.pl/restauracja/menu cen też nie widać. Menu angielskie ma jeszcze stare menu.

#jedzenie71
Darth_Gohan - Coś mnie podkusiło i wpadłem na blog naszego ulubionego blogera kulinar...

źródło: d1

Pobierz
  • 13
@Darth_Gohan: dania główne w okolicy 50-70 zł gdzieś na insta widziałem. Fakt, dziwne jest to niepodawanie cen, coraz częściej niestety można się z tym spotkać. Jest to knajpa Orsona Hejnowicza, gość ma talent do łączenia absurdalnych, na pierwszą myśl, rzeczy. Polecam pójść i spróbować. Od niego jadłem np. gzik z konopiami, najlepszy gzik ever.
@MannaR: Nie będę się kłócił, nie jadłem. Dla mnie zwyczajnie jest absurdalne chwalenie tego, że dostaniesz jedzenie którym się #!$%@? keidy przy wcześniejszych recenzjach się chłop tego czepiał.

No, ale już się nauczyłem dawno, że u WPK nie ma logiki.