Wpis z mikrobloga

Wystarczyłoby mi tylko aby jakaś dziewczyna mnie szczerze przytuliła. Dałoby mi to takiego lifefuela na przynajmniej kilka miesięcy podczas których robiłbym wszystko aby wyjść z przegrywu nawet jeśli byłoby to zupełnie pozbawione sensu. Ale z oczywistych względów taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca. Ja i moje podludzkie geny w ogóle nie zasługują na życie, a tym bardziej na jakieś przytulanie xD
#przegryw #depresja #fobiaspoleczna #samotnosc #samobojstwo
Glock17 - Wystarczyłoby mi tylko aby jakaś dziewczyna mnie szczerze przytuliła. Dałob...

źródło: img

Pobierz
  • 15
@mvvpe: Po uj wchodzisz na takie tagi? Idz powiedz kazdemu z depresja zeby sie zabil. Skoro ludzie mają się zabijać bo mają myśli samobójcze to przyczyń się jakoś do legalizacji eutanazji. Już w tych 2 postach podchodzisz pod paragraf xD Myśli samobójcze są naturalne w depresji, mówienie komuś w depresji żeby się zabił jest już karalne xD
@Glock17: oj tak byczq. W ogóle macie też tak, że was jakby dziewczyna dotknie dłońmi (no bo czym innym XD) i czujecie, jakby to było magiczne dotknięcie czy coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalne złapanie za rękę czy w ogóle kontakt z jej dłonią.

Ja jestem tak spierodolony że dla mnie to by było mega przeżycie już. Niby zwykła łapa z 5 palcami, ale to jednak dziewczyna,
@Glock17: Jak Ty serio - i jestes / mozesz sie portnac do Warszawy to Cie chetnie przytule, tez mi sie przyda chociaz prawdopodobnie krotka przerwa od samotnosci powoduje tylko ze kazda kolejna izolacja jest bardziej dotkliwa. Nie chce nikomu nic obiecywac - kiedys bylam sama w bardzo zlym miejscu i wiem ze niewiele jest prostych rozwiazan. Moge Ci zaoferowac jedynie swoj czas, uwage I zyczliwosc.

Nawet specjalnie konto zalozylam, chociaz pewnie
@Remus00: My tez jestesmy "tylko ludzmi". My tez czasami czekamy, az ktos zagada. Siedzimy same po nocach, zastanawiajac sie dlaczego zaden z "kolegow z roku" czy " kolegow z jednostek" ktorzy pijani wyznawali jak sie w was kochali mowia o tym piec lat pozniej lezac w lozku innej panny.
Jasne, mozemy wejsc na tindera I dostac 10 zdjec parowek w krotkim czasie ale chyba nie o taka "interakcje" chodzi. Kazdy chcialby
@haosik: Mysle ze kazdy czlowiek, poza socjopata, potrzebuje bliskosci. Takiej po prostu, szczerej, bezwarunkowej. Mozesz miec wszystko ale bedac kompletnie odizolowanym czasami czuc jakby nie mialo sie nic. Wydawalo mi sie ze kiedy odetne sie od ludzi Bede bezpieczna od bolu,zazdrosci, ograniczen ale jednak nie da sie zupelnie pozbawic czlowieczenstwa a drodze "samorozwoju".

Kazdy popelnia bledy niezaleznie od tego jak dobrych by nie mial intencji, bez nich nie mielibysmy impulsu do