Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #aborcja #bekazkatoli

Ja tylko chciałbym przypomnieć nieuświadomionym, że Konfederacja i ich twitterowi agitatorzy to banda katolickich fundamentalistów, którzy nie cofną się przed niczym, aby jeszcze bardziej #!$%@?ć twojej matce, siostrze, żonie lub dziewczynie.

Możesz myśleć, że Ciebie to nie dotyczy lub są to jakieś marginalne przypadki, natomiast nie znasz dnia, ani godziny, kiedy znajdziesz się w podbramkowej sytuacji i będziesz chciał w cywilizowanych warunkach pomóc najbliższej Ci osobie wykonać zabieg aborcji.

No i tutaj też warto przypomnieć słowa Krzysztofa Bosaka, który chwalił się, że Konfederacja - WOLNOŚCIOWE UGRUPOWANIE, jako jedyna w komplecie podpisała wniosek do TK o zaostrzenie tzw. kompromisu aborcyjnego.
Pobierz vulfpeck - #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #aborcja #...
źródło: Screenshot_20230822_142145_X
  • 8
@vulfpeck:

Ja tylko chciałbym przypomnieć nieuświadomionym, że Konfederacja i ich twitterowi agitatorzy to banda katolickich fundamentalistów, którzy nie cofną się przed niczym, aby jeszcze bardziej #!$%@?ć twojej matce, siostrze, żonie lub dziewczynie.


ja to przypomnę, że życie kobietom, tak jak mężczyznom (jako proletariuszom) psuje bardziej kapitalizm, jaki #neuropa promuje (banda neolibów).

a kto, tak jak Konfederacja, promuje antywspólnotowe narracje w myśl liberalnej hegemonii?

dlatego feminizm socjalny, nie liberalny
banda katolickich fundamentalistów


@vulfpeck: Najśmieszniejsze, że argument "katolicyzm" czy "kościół" głoszą głównie zwolennicy aborcji, aby krytykować jej przeciwników. Bo jej przeciwnicy praktycznie w ogóle się na nim nie opierają, bądź sami nawet nie są wierzący.