Wpis z mikrobloga

@RafDan I ten co z nim większość ludzi zrywa kontakty bo jest odklejonym starym capem który się kłóci z oskarkami na instagramie zapomniałeś dodać.

A aaa no i startuje do każdego a gdy przychodzi co do czego to się zasłania rakiem i wysyła syna xD
  • Odpowiedz
@alexsantoro: Trzeba być tępakiem żeby powtarzać frazesy o przyjaźni, cokolwiek "przyjaciel" nie #!$%@?. Przecież pewne rzeczy mogą zmieniać postrzeganie o kimś i nie można być na tyle tępym żeby to akceptować "bo przyjaciel"
  • Odpowiedz
I ten co z nim większość ludzi zrywa kontakty bo jest odklejonym starym capem który się kłóci z oskarkami na instagramie zapomniałeś dodać.


@alojzy_ulamek: Większość zrywa? Czyli kto? Odklejony jest bo co? Bo robi dymy, prowokuje spiny, i dzięki temu daje zarobić zawodnikom i sobie?

No nie dość że najlepszy trener w Polsce, to jeszcze topka promocyjna. Przynajmniej nigdy nie cisnął freakow, i nie zmieniał zdania tak jak inni.

A aaa
  • Odpowiedz
@RafDan czyli chociażby zawodnicy których trenował, odklejony bo #!$%@? głupoty, daje zarabiać na swoim nazwisku ludziom którzy nie mają do niego szacunku (ferrari), a z tym startowaniem to nie chce mi się szukać, ale. Nawet niedawno była sytuacja w której miał problem do innego trenera, a potem klasycznie bylo"ale ja nie wyjdę, może wyjść mój syn". Jak sam nie chce wychodzić bo jest schorowany to niech nie szczeka.

Ja wiem ze Miras
  • Odpowiedz
czyli chociażby zawodnicy których trenował,


@alojzy_ulamek: napisałeś "większość" a nawet nie potrafisz ich wymienić? xD

odklejony bo #!$%@? głupoty, daje zarabiać na swoim nazwisku ludziom którzy nie mają do niego szacunku (ferrari)


Przecież ferrari był popularny i miał walki w FAME zanim trenował u Mirka, a po drugie co Ty możesz wiedzieć o szacunku, i o tym jak się dogadują xD Tak się nie szanują że właśnie ferrari jest na obozie
  • Odpowiedz
@RafDan: Ziółkowski, bracia Oleksiejczuk np bardzo dużo filii okninśkiego sie od niego odcięło też
on był pajacem i konfliktowym człowiekiem jeszcze zanim przeciętny fan Fame był w planach więc nie pisz nic o żadnym robieniu dymów pod publike
  • Odpowiedz
@RafDan
-pudzian
-jurkowski
-kolecki
To tak z brzegu z nazwisk.

Z organizacji, wca, ksw.

Wiem o czym, mówię o konflikcie z szyszką. Nie prawda jest ze się pruł do niego, ale do rękoczynów to już chciał wystawić syna?

No to mogę wiedzieć że Okninski wyzywa ferrariego od debili, ten drugi chodzi na treningi raz w miesiącu, sra Mirkowi na głowę, ale hajs się zgadza to nie ma problemu. Co ma do tego
  • Odpowiedz
Ziółkowski, bracia Oleksiejczuk


@Dezyderiosh: No to dwóch, a gdzie ta większość? xD

więc nie pisz nic o żadnym robieniu dymów pod publike


Aha czyli jak piłą spalinową na konfie tnie przedmioty, albo w wywiadach robi dymy to wcale nie pod publiczke? xD
  • Odpowiedz
-pudzian

-jurkowski

-kolecki

To tak z brzegu z nazwisk.


@alojzy_ulamek: Szymon Kołecki odszedł od Mirka? Gdzie sobie to wymyśliłeś? Przecież on nie walczy przez kontuzjexD Do tego wymieniłeś 2 inne osoby, a napisałeś "większość" xD To jest jakiś trener na świecie od którego nikt nigdy nie odszedł? xDDDD

Sam widzisz jak się kompromitujesz.

Z organizacji, wca, ksw.


??? Co to za kod. Ktoś odszedł z KSW lub WCA i Ty to
  • Odpowiedz
bracia Oleksiejczuk i Ziólkowski to dwóch? xD


@Dezyderiosh: No a wyobrażasz sobie że jeden brat zostaje, a drugi odchodzi? Dlatego liczę jako jeden team.

moge Ci wymienić więcej, albo spytać Ciebie kto specjalny trenuje u Mirasa


Nie wiem, nie interesuje się sportowym MMA specjalnie, mało mnie to interesuje pamiętam że Kołecki wszystko wygrywał zanim doznał kontuzji. Oprócz Błachowicza z Wawy to nie znam nikogo dobrego kto trenuje w jakimś warszawskim klubie,
  • Odpowiedz
OK widzę ciężki przypadek mirkozy, wpisz sobie w internet te skróty z nazwiskiem twojego guru i poczytaj.


@alojzy_ulamek: Łatwo widzę poszło, ale co się dziwić, że typ w avatarze z muranem nie potrafi w argumenty xD Tak Mirek ma kose z KSW, dlatego tam normalnie z Kołeckim walki wygrywał xDDD
  • Odpowiedz