Wpis z mikrobloga

@alojzy_ulamek: o kurde, Ty wymieniasz typa co ma 35 lat, 4 walki i od 2 lat nie walczyl xD No faktycznie, jak widac odszedl na emeryture xD

„Czytałem to, co napisał trener Okniński. Nasze rozstanie wyszło z mojej inicjatywy. Historia jest jednak banalna, a powód tej decyzji bardzo prosty. Po prostu do Warszawy mam za daleko, bo dojeżdżam spod Wrocławia aż 400 km. Postanowiłem więc poszukać klubu bliżej i oto cala
@RafDan nic nie pisałem o bracie. "zawodników" freak fightowych przemilczam. Kolega wyżej Ci wymienił też parę innych nazwisk.

Dobra mirek idź wymyślać nowy tekst do powtarzania do znudzenia, teraz chyba gugu? Nazwa labelu akurat na poziomie rozwoju intelektualnego Mirka.
nic nie pisałem o bracie


@alojzy_ulamek: O jakim bracie? Przecież to co wkleiłeś dotyczy Sylwestra, a nie Szymona. I on sam napisał że odszedł bo miał 400km do klubu i było to za daleko xDDDDD Tak jesteś odklejony że nawet nie wiesz co wklejasz xD

Kolega wyżej Ci wymienił też parę innych nazwisk.


A co Ty nie potrafisz, to kolega musi pomóc? Wymienił dwóch braci i jednego zawodnika, to z Twoją
@RafDan ty dobry jesteś, edytujesz posty a potem że niby o jakim bracie. I tak to jest, z fartem mordeczko.

Łaaaaaaa sejfy pe el jesteśmy bezpieczni garant profesjonalna broń, widzimy się nawet w nocy łaaaaaaaaaaa
  • 0
@alojzy_ulamek: Naucz się cytować, to nie będzie problemu w rozumieniu Twojego bełkotu. Wymieniasz zawodnika który odszedł bo miał 400km do klubu jako winę Mirka, a potem zasłaniasz się kolegami xD Wszystkie argumenty przemilczane, ale co się dziwić jak Ty muran nawet w RL nie potrafisz w argumenty xD

Wywózka zakończona, tylko nic nie kasuj, bo się pięknie skompromitowałeś. A teraz czarna, i możesz seplenić do ściany ile chcesz :)
Pobierz
źródło: wywoz-zlomu-warszawa
@RafDan: moge Ci wymienić dużo więcej zawodników z którymi jest skonfliktowany ale po co skoro sam przyznajesz, że sie nie interesujesz

możesz sie za to zainteresować jak Miras "płacił" zawodnikom za udział w jego galach
moge Ci wymienić dużo więcej zawodników z którymi jest skonfliktowany ale po co skoro sam przyznajesz, że sie nie interesujesz


@Dezyderiosh: Ale stary, to Ty do mnie piszesz, a nie ja do Ciebie więc się ogarnij. Koleś napisał że większość zawodników od niego odeszła, a Ty wyliczasz 3 osoby i sapiesz coś jeszcze że dwóch braci policzyłem jako jednego xD

Więc albo daj listę z 30-40 osobami albo nawet przez 15
z do mnie po czym beczysz xD


@RafDan: oczywiście, że z każdego klubu zawsze ktoś odchodzi, ale nie znajdziesz drugiego takiego z którego by uciekło tyle zawodowców co od Mirka, bo chyba nie będziemy liczyć jakichś łebków co trenują po 3 miesiące

3 osoby Ci wymieniłem z brzegu bo miałeś problem, że gość z góry nie wymienił ani jednego

A jak chcesz, to moge Ci od kopa wymienić wszystkich zawodników Mirka
tyle zawodowców co od Mirka


@Dezyderiosh: tyle to znaczy ile? Wymieniłeś trzech.

A jak chcesz, to moge Ci od kopa wymienić wszystkich zawodników Mirka walczących w KSW i UFC, to będzie dokładnie jeden Kołecki


@Dezyderiosh: No tak, odwracaj kota ogonem, i unikaj odpowiedzi na niewygodne pytania. Co chciałem, to Ci napisałem, ale jakoś mnie nie dziwi czemu nie potrafisz odpowiedzieć xD Pięknie się sracie, a potem nie umiecie się wysłowić
@Dezyderiosh: No to super, 9 osób. I to jest ta większość przez cały okres jego życia trenerskiego? xD

Do tego wymieniasz np. Sarare który odszedł bo nie mógł trenować tyle co chciał mirek xD

Umówmy się: ja nie mam trenować, ja muszę #!$%@?ć i potrzebuję robić to 2-3 razy dziennie. A wiadomo, mam żonę, dwójkę dzieciaków, swój klub, naprawdę sporo spraw, które mnie trzymają. Niełatwym zadaniem logistycznym jest wyrwać się na
@Dezyderiosh: dla Ciebie może być gówno trenerem, ale to dalej nie zmienia że Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ani argumentować swoich wypowiedzi.

W sumie jak on ma takich marnych hejterów, to nie ma się co dziwić że odnosi tyle sukcesów.
@RafDan: a Ty masz cokolwiek na potwierdzenie tego, ze to dobry trener czy tylko będziesz sugerował, że ktoś rzekomo Cie nie rozumie, troche się powtarzasz
przeciętny fanboj mirka
a Ty masz cokolwiek na potwierdzenie tego, ze to dobry trener


@Dezyderiosh: Jasne, i chętnie Ci odpowiem, ale najpierw Ty musisz odpowiedzieć na pytanie które Ci wcześniej zadałem i je zignorowałeś.

Fanboj zawsze jest lepszy od hejtera :)
@Dezyderiosh: Strach przed prawdą Cię paraliżuje do tego stopnia, że nawet nie chcesz jej usłyszeć xD

Ale co się dziwić po hejterze, który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.

Najlepsze że broniłeś swojego kumpla hejtera, a skończyłeś gorzej niż on.

No nic, skoro się obsrałeś, to zostaje wrzucić na czarną i skończyć tracić czas, w sumie sam się wyjaśniłeś.