Wpis z mikrobloga

@RafDan: Nie no ziomek powiem Ci tak - Okniński to bardzo dobry trener i zdecydowana topka w Polsce ALE
-nie jest on szanowany przez większość klubów i zawodników, ze względu na jego zachowanie
-ma momenty odklejek jak na przyklad wejście na ring na gali Oktagon (to gdzie wyrwał mikrofon i zaczął krzyczeć ŁAAA i, że werdykt to pier"olone gówno - to już nie jest robienie show tylko ośmieszanie się)
-nie ma
@SuperN0vak: Mordo, pełna zgoda. Zobacz gdzie się oni do mnie pospinali, o to że napisałem że KIEDYŚ wygrywał w UFC. To tych hejterów tak boli, że ich idole pokroju szyszki nawet w KSW nie wygrywają.

Dlatego on się nadaje do freaków, bo to jest właśnie miejsce dla kontrowersji i odklejek. Ja nigdzie nie napisałem że on ma super zawodników, że nikt od niego nigdy nie odszedł albo że jest szanowany. Przecież
@RafDan: No niektórzy tu mocne tezy postawili, ale ogólnie jak ktoś uważa, że Miras to #!$%@? trener to sie po prostu nie zna. Tyburski był kreowany na maszyne do zabijania i zajebistego stójkowicza, pchali go do zawodowstwa a przegrał z 40 letnim Wampirem, który ma tragiczną i drewnianą stójkę + walczył jedną ręką, a wystarczyło, że Miras obmyślił dobry game plan i sam tyburski przyznał, że nie wiedział jak się zachować