✨️ Obserwuj #mirkoanonim Mirki, pijcie ze mną kompot! Dostałem podwyżkę. Z minimalnej na 4000 brutto (to będzie około 3050 na rękę). Do tego mam premie pod stołem 700zł. Zawsze marzyłem żeby zarabiać więcej niż minimalna i się udało. Prawie 4000 do ręki. Praca pon-piątek bez stresu, przy komputerze. (grafika komputerowa, obsługa sklepu internetowego). Niby mała podwyżka a i tak cieszy. #praca #pracbaza
Anonim (nie OP): Gratulacje! Też zaczynałem od minimalnej i się cieszyłem z pierwszej podwyżki. Dziś po dwóch latach mam 3 razy tyle (niestety tylko w kwotach brutto ( ͡°͜ʖ͡°)). Powoli do przodu :)
Mirki, pijcie ze mną kompot! Dostałem podwyżkę. Z minimalnej na 4000 brutto (to będzie około 3050 na rękę). Do tego mam premie pod stołem 700zł. Zawsze marzyłem żeby zarabiać więcej niż minimalna i się udało. Prawie 4000 do ręki. Praca pon-piątek bez stresu, przy komputerze. (grafika komputerowa, obsługa sklepu internetowego). Niby mała podwyżka a i tak cieszy. #praca #pracbaza
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi