Wpis z mikrobloga

@Pepega: ale ja sie nie pytam co maja rozowe. to ze maja wieksze branie niz faceci to fakt tak naturalny jak to, ze bez wody nie przezyjemy i trzeba byc kretynem, zeby z tym dyskutowac. zreszta nie rozmawiamy w kontekscie czysto seksualnym (bo glownie takim wala do nich drzwiami i oknami) a w kontekscie budowania relacji a z tym juz gorzej
@razem: a cos z takich rzeczy ktore moglby dac poczucie bezpieczenstwa i stabilnosci?

@jarokoxu u kazdej plci tak to wyglada, po prostu faceci w pierwszej kolejnosci mysla #!$%@? przez co rozowe maja utrudnione zadanie w poszukiwaniu partnera zyciowego z ktorym moznaby stworzyc cos powazniejszego
@ZielonyRozpustnik: Nie wiem do czego dążysz, to ci głupio odpowiadam. Będąc niskim z zakolami jesteś niewidoczny dla kobiet, nie ważne jest czy jesteś miły, czy sie czyms wyróżniasz, czy to co masz do zaoferowania jest lepsze niz przez ludzi wyższych.
Ja nie jestem niski, ale co prawda byłem gruby, 130+kg wagi i byłem ŚMIECIEM, mimo bycia życzliwym(genuine życzliwym), spokojnym, empatycznym chłopakiem bylem ignorowany mimo pracy, studiów i innych głupot które niby
@Pepega: zadalem normalne pytanie, co mozesz zaoferowac. najpierw uslyszalem whataboutism typu a co moga kobiety? potem, ze masz dokladnie to samo do zaoferowania co kobiety sprowadzajac wszystkie kobiety do poziomu jednoosobowego bytu :D a jak dalej drazylem to jednak, ze niewiele. problem jest jednak taki, ze spora czesc kobiet jednak co nieco ma do zaoferowania.

mimo bycia życzliwym(genuine życzliwym), spokojnym, empatycznym chłopakiem bylem ignorowany mimo pracy, studiów i innych głupot które
@ZielonyRozpustnik: kobiety jako ogół nie mają za dużo do zaoferowania, nawet biorąc pod uwage że polki to grube świnie, a jak ktoś sie nie czuje bezpiecznie przy 190cm/110kg wagi kolesiu, to nie wiem co może pomóc.
nawet biorąc pod uwage że polki to grube świnie


@Pepega: odstaw juz ten wykop, serio xD

jak ktoś sie nie czuje bezpiecznie przy 190cm/110kg wagi kolesiu, to nie wiem co może pomóc.


@Pepega: nie rozumiesz zbytnio definicji bezpiecenstwa co nie?

sama Twoja pasywno-agresywna postawa sprawia, ze nie jestes zbyt ciekawym kandydatem
@ZielonyRozpustnik: Ok. 53 proc. kobiet i 68 proc. mężczyzn w Polsce ma nadmierną masę.
Nie rozumiesz słowa bezpieczeństwa w rozumieniu fizyczności, tylko jakiś kołcz ci nakładł głupot do głowy o BezPieCzeŃstWie I StAbILnoŚcI, chcesz to łóż na witaminki nawet łopatami hajs.
Ok. 53 proc. kobiet i 68 proc. mężczyzn w Polsce ma nadmierną masę.


@Pepega: czyli wiecej facetow niz kobiet ma nadmierna mase ale #!$%@? sie o to do polek? statystyki podales tez z dupy bo one nic nie znacza tak naprawde. w jakim wieku sa badani? to najwazniejsze. bo jestem przekonany, ze jakies 70% z tych 53% to kobiety 50+

tylko jakiś kołcz ci nakładł głupot do głowy o BezPieCzeŃstWie I