Wpis z mikrobloga

@ZielonyRozpustnik:
Kawalerka (z planem kredytu i przeprowadzki na większe mieszkanie), fiat punto evo, trochę oszczędności
Wykształcenie średnie (wyższe w toku), inteligencja trochę więcej niż przeciętna, zarobki też powyżej przeciętnej, ale w sumie bez szału, angielski C1, niemiecki i hiszpański A1 (aktualnie szlifuje hiszpański)
Spokojny charakter, empatia, opiekuńczość zorientowanie na rodzinie
Bf około 15%, rekordy w poszczególnych bojach to BP - 95kg, DL - 135kg, SQ - 125kg; rekord w biegu na
@ZielonyRozpustnik: We wzroście i mordzie. No i tym, że nie chcę być dla kogoś bankomatem/opcją D. Zarabiam jakieś 6,5-7k netto miesięcznie, pewnie mógłbym więcej, ale nie chcę za bardzo ryzykować zmian dopóki nie skończę studiów.
@Mlody_jeczmien: no ale kiedys tam uprawiales ten mityczny seks wiec nie do konca its over dla chuopa :P jak dla mnie z tego co piszesz to masz zadatki na partnerke zyciowa. ale raczej nie szukalbym dzisiaj na tinderze, moze gdzies w barze bardziej czy cos
@ZielonyRozpustnik: Mi już się nie chcę szukać. Jak pomyślę, że czas który zainwestowałem w szukanie mógłbym poświęcić na naukę albo nawet granie na kompie to mnie skręca trochę. Może zrobię jeszcze jedno podejście do apek randkowych a jak się nie uda to zostaje mi #!$%@? albo monk mode.