Wpis z mikrobloga

Z racji, że jakiś niestabilny psychicznie @Nerlo_ajcats (zresztą z tego co widzę, to jakiś polityczny spamer) wpadł na świnty tag i usuwa nieszkodliwe, kulturalne komentarze tylko dlatego, że się śmię z nim nie zgadzać (z tego co widzę to nie tylko mi usunął) to przerzucę swoją opinię do własnego wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)

W skrócie, nezdeluxe.pl krytykuje wszystko co jest słodsze i zwie to ulepem (zrobił wyjątek dla The Most Wanted i Noir Extreme, łaskawy), więc osobiście uważam sugerowanie się nim za szkodliwe. Why? Pomijam już bycie typowym hobbystą i wyszukanym nosem (i tak co nos to inny), ale ocenianie czegoś 2/10 tylko dlatego, że nie jest w jego stylu jest bez sensu, przykład Le Male Elixir:

Nez: charakter: słodziak-ulepiak, 2,5/10
Fragrantica: 4,48/5, duża trwałość i projekcja

Sam mam ten zapach i jest solidny - nikt się po nim nie skrzywił, trwałość 12h+, spoko projekcja. Ma coś z Le Parfum, którego niestety parametrowo udupili na amen i znika po 2h, nie jest to to samo, ale wydaje się spoko alternatywą (mam jeszcze Code Parfum, któremu w sumie bliżej do LMLP, jest mniej słodki, może nie trzyma tak jak LM Elixir, ale nadal robi z 8-10h).

Wniosek? Zdecydowanie lepiej przejrzeć Fragrę i sprawdzić oceny i komentarze, np czy zapach po prostu dobrze trzyma i nie został popsuty reformulacjami (YSL La Nuit de L'Homme moment) i kierować się swoim nosem. Sądzę że raczej duży % osób patrzy na walor użytkowy, tymczasem Nez wysoko ocenia takie GGA i Lapidusa, które są..ekhm, trudne w odbiorze i ktoś nieogarnięty mógłby się srogo przejechać kupując to w ciemno XD A jednocześnie daje 2-2.5/10 zapachom, które mimo dobrych parametrów i tego, że podobają się otoczeniu, nie są w jego preferencjach. #perfumy #bekazpodludzi

  • 18
@1nfinity no żebyś sie przypadkiem ćwierćinteligencie nie zesrał że komuś sie nie podobają twoje perfumki, a druga perfumowa zielonka @Nerlo_ajcats niech się nie wypowiada skoro nie ma pojęcia o czym mówi. Głupi spotkał się z głupszym.
Chcesz słodkim to sie syropem wysmaruj


@Nerlo_ajcats: wolę syropem, niż łajnem jak ty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Aqva Amarę, AdG Profumo/Profondo, YSL Y, TdH Eau Givree też nie docenił, a większość z wymienionych raczej są szanowane i lubiane, jak to wytłumaczysz? (Erosowi Flame dał co ciekawe AŻ 5/10, a obstawiałem że też
@Nerlo_ajcats: ty już dawno poleciałeś, tylko z zasady nie usuwam komentarzy i pozwalam pisać ludziom z czarnej, wystarczy że nie muszę widzieć danych farmazoniarzy. chociaż profilowe masz dopasowane, bo cenzura na poziomie pisiora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1.....y - @Nerlo_ajcats: ty już dawno poleciałeś, tylko z zasady nie usuwam komentarz...

źródło: ddd

Pobierz
@Nerlo_ajcats: swoją drogą, narobiłeś wysrywów, a na pytanie nie odpowiedziałeś do tej pory xD

Aqva Amarę, AdG Profumo/Profondo, YSL Y, TdH Eau Givree też nie docenił, a większość z wymienionych raczej są szanowane i lubiane, jak to wytłumaczysz?


AdG Profumo 5,5/10
Bvlgari Aqva Amara 2,5/10

jeśli to jest żart, to wyjątkowo nieśmieszny.

swoją drogą zabawne jak się spiąłeś o swojego guru(??), gdzie moja opinia jest taka, że najlepiej ocenić samemu +
@1nfinity: czemu ludzie tak chwalą tego elixira, mam wszystkie le male plus jakieś odłamy typu to z popeye, supermanem, nawet nie wiem do czego to porównać bo jest to taki mix wszystkich jpg, projekcja bdb, trwałości też nic zarzucić nie można, ale sam zapach to dla mnie średniak, albo za duże oczekiwania miałem