Wpis z mikrobloga

@Barachloop: Ale co was w tym dziwi? Chyba logiczne, że kobieta nie chce być podrywana przez typa, który jej się nie podoba? Wy sobie podłazicie do lasek, które są dla was atrakcyjne i myślicie, że jesteście cool bo się odważyliście ale nie patrzycie też na drugą stronę, że to zainteresowanie musi być odwzajemnione. Oczywiście, że każda spławi brzydkiego, który jest dla niej aseksualny bo po co komu atencja jakiegoś oblecha? I
  • Odpowiedz
@positive_mental_attitude: Oczywiście, tylko w przypadku mężczyzn bo kobieta musi być ładna i podniecać, no nie? :))) Otóż nie. Kobiety też patrzą na wygląd i jest to istotna kwestia w kwestii doboru partnera życiowego i seksualnego. Nikt się nie będzie męczył z paszczurem tylko dlatego bo on chce poruchać :))) Przykro mi, takie atrakcje tylko dla CHADÓW :))) Toksyczny charakter z brzydkim opakowaniem to dla kobiety żadna przyjemność :)))
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Klasyka... dlatego ja nie mam litości dla brzydali bo wiem, że oni mimo, że sami są okropni to gardzą mniej atrakcyjnymi dziewczynami :))) Trzeba brać najlepsze kąski i tyle a reszta sfrustrowanych i chamskich dziadów niech gnije w samotności. Bo przypuszczam, że nawet taka gruba by ich osr@ć nie chciała :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: gdzie wykopki mówią że liczy się charakter? Przecież całe założenie blekpyla (tak jak ten wpis jest otagowany) mówi że ladniejsi ludzie mają łatwiej w życiu. Szok, że dotyczy to obu płci
  • Odpowiedz
@okfmale: To spójrz na co odpisałam. Dla mnie i dla każdej trzeźwo myslajacej osoby jest to oczywiste, że ludzie ładni mają łatwiej. Gdzie ładny nie koniecznie musi oznaczać idealnej twarzy czy szczęki czada. Wystarczy zadbać o siebie i być schludnym, czystym i dobrze prezentującym się człowiekiem, a przy obecnej technologii i możliwościach nie jest to żaden problem. Na wykopie funkcjonuje to jednak tak, że zapuszczony wykopek z pryszczata mordą, żółtymi i
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Podsumowujesz osoby toksyczne, które patrzą na wygląd, a w następnym komentarzu pięknie sama się wpisujesz w to podsumowanie.

dlatego ja nie mam litości dla brzydali bo wiem, że oni mimo, że sami są okropni to gardzą mniej atrakcyjnymi dziewczynami


Tego nawet nie trzeba komentować.
  • Odpowiedz