Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful:
Klasyka gatunku argumentacji "Nie jesteś samotny be jesteś niski, jesteś samotny bo coś z toba nie tak w głowie i ogólnie jesteś odpychający". XXDD

Ten obrazek jako odpowiedź na terapie jednak jest trafny.

Zresztą to jest facebook tam się mówi co mainstream każe.
  • Odpowiedz
Jak przegrywki piszecie do lasek 8/10 które mają 170-180cm gdzie sami macie 170 wzrostu jednocześnie mając do zaoferowania brak prawka, mordę 4/10 przez zaniedbanie, i gadkę jąkającym się głosem o niuansach w fabule jakiegoś anime to mocne XD. Sam jestem niski (170 here) i nie mam problemu z płcią przeciwną bo jest pełno niskich dziewczyn. Sobą może i minimalnie ale coś REPREZENTUJE i potrafię to pokazać. Ogarnijcie się bo czytać się tego
  • Odpowiedz
@Admin_Smieszkowal_Jak_Banowal: No bo każdy chce dupę przynajmniej 7/10, już nie mówię że znalezienie takiej z fajnym charakterem jest mało możliwe. Mam ziomka 165cm, gruby, cukrzyca, zakola, alkoholik, bez starych nawet roboty by nie miał - a i tak #!$%@? szuka modelki. Jeszcze narzeka, że ciężko ma taką znaleźć, ale jak mu powiesz obniż wymagania to mówi, że poniżej 6/10 to mu #!$%@? nie stanie.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: jakbym gadał z moją ex (ja 1,88, ona: 1,58)

ona: no przecież jest bardzo wiele niskich dziewczyn więc taki 1,60 spokojnie znajdzie sobie jakąś
ja: no to dlaczego ty zawsze spotykałaś się z takim co najmniej 1,80
ona: no ja to akurat lubię wysokich xD

kurtyna dla niskich
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer Czyli jest sam z własnej głupoty i nie ogarnięcia. Ale najlepiej tak mówić i szukać wymówek jak większość przegrywów. Ze jest gruby bo stary nie jest zawodowym kolażem i mu nie pokazał. Alkoholik dlatego że nie może znaleźć kobiety i jest skrzywdzony. A roboty nie znajdzie bo nie ma przewlekle zapalenie nadgarstka i to już koniec XD. ZAKODUJCIE SOBIE W GŁOWIE. ŚWIAT JEST TAK SKONSTRUOWANY ZE KOBIETA JEST KOBIETĄ DLATEGO ZE
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ale wy jestescie spoleczni renegaci, czytam te wasze "ok, oski" zbycia, ale nigdy nie przeczytalem jaki jest argument przeciw jakiemukolwiek komenatrzowi ze skrina: 10% zwiazkow globalnie to zwiazki, gdzie kobieta jest wyzsza (wasz ukochany jordan peterson podaje taka statystyke), szkoujace, ale na ulicy to widac (gdybyscie wyszli z domu), macie wszyscy nieleczona depresje i problemy psychiczne (zbywacie terapie po jakiejs jednej wizycie u #!$%@? z prowincji, a dobrego terapeute ciezko
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ogólnie takie gadanie #!$%@? mnie i jest to sprowadzają problemu ludzi do prostego jednozadaniowego rozwiązania. Nie tylko w kwestii związków ludzie tak #!$%@?ą bez sensu wielu tematach. Też mam kolegę 165cm co miał związki i teraz ma żonę albo szefa w pierwszej pracy co miał 160cm. i żonę. Tylko to niczego nie dowodzi bo kiedyś były inne czasy(może to ma znaczenie może nie) w takim LO to może z dwie
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: przynajmniej mem o terapii niezły xD

Najlepsze że większość używa argumentum "a bo mój znajomy 165 cm ma żonę blackpill obalony przegrywy". Czyli można założyć że chodzi o kogoś w okolicach 30, czyli milenialsow. Ale o tym co aktualnie się dzieje na rynku matrymonialnym w czasie zoomerow to cisza
  • Odpowiedz
  • 1
@LajfIsBjutiful takie są fakty, przełknięcie tą gorzka pigułkę że nie jesteście samotni bo jesteście niscy, grubi czy inni z wyglądu tylko dlatego że jesteście toksycznymi piwniczakami.

Ten cały tag #przegryw wam nie pomaga tylko ciągnie w dół tylko podpowiem.
  • Odpowiedz