Wpis z mikrobloga

Czy to jakieś marginalne przypadki


@Xvenowski: Wręcz przeciwnie. Jest to praktyka na masową skalę. Praktycznie jak widzisz, że jakaś firma jest na kobietę to na 90% jest jej męża i mąż zapewnia cash flow (10%, bo wyjątki się zawsze zdarzają).
A kobiety takich męzów nie szanują?


@Xvenowski: To czy firma jest na żonę, czy nie jest na żonę, nie ma nic wspólnego z tym, czy ta kobieta szanuje swojego męża. Szanują go jak jest wysoki i atrakcyjny niezależnie od tego na kogo zapisał jedną ze swoich firm.
@Lenac: A ja słyszałem, że kobiety nie szanują mężczyzn, którzy coś cennego im przepisują za darmo, np. mieszkanie, ziemie, etc.
A to dlatego, że przepisują coś co jest bardzo dużo warte za kawałek dupy....
A ja słyszałem, że kobiety nie szanują mężczyzn, którzy coś cennego im przepisują za darmo, np. mieszkanie, ziemie, etc.

A to dlatego, że przepisują coś co jest bardzo dużo warte za kawałek dupy....


@Xvenowski: Na pewno daje to kobiecie jakąś przewagę - nawet jeżeli jest to firma na której kompletnie się nie zna, to daje jej to jakąś tam większą władzę w związku - natomiast jak jesteś atrakcyjny fizycznie to szanse,
natomiast jak jesteś atrakcyjny fizycznie to szanse, że wykorzysta to przeciwko Tobie są małe, a jak jesteś brzydki/poniżej przeciętnej to podpisałeś na siebie wyrok.


@Lenac: nie do końca, bo są też inne rzeczy np. cechy charakteru. jeden jest bad boyem, drugi jest spokojnym czlowiekiem, a trzeci kimś po środku.

słyszałem, że ponoć kobieta jest w stanie zdradzać spokojnego milionera z jakimś odbartusem, ale który jest bad boyem
cechy charakteru. jeden jest bad boyem, drugi jest spokojnym czlowiekiem, a trzeci kimś po środku.


@Xvenowski: Sam się zastanów czy jakby stanęła przed Tobą miss świata i powiedziała, żebyś się z nią ruchał to zacząłbyś rozkminiać jaka jest z charakteru i czy jest właściwą wybranką czy po prostu byś ja wyruchał? Kobiety działają dokładnie tak samo, nie wiem czemu społeczeństwo wmawia nam, że jest inaczej.

kobieta jest w stanie zdradzać spokojnego
Sam się zastanów czy jakby stanęła przed Tobą miss świata i powiedziała, żebyś się z nią ruchał to zacząłbyś rozkminiać jaka jest z charakteru i czy jest właściwą wybranką czy po prostu byś ja wyruchał?


@Lenac: wyczuwałbym spisek. i nie mam tak dużego popędu by brać co popadnie.
Sama przystojność to za mało, żeby się aktywował gadzi mózg jeszcze potrzebne jest bycie bad boyem.
Oczywiscie, można być przystojnym i spokojnym i