Wpis z mikrobloga

Kolejne osoby chwalą się na wykopie robieniem długich tras podczas upału.

I wiecie co. Jest to strasznie głupie i nieodpowiedzialne. To nie są zawody gdzie macie przygotowaną trasę i pierwszą pomoc na wyciągnięcie ręki. Jeździcie po ogólnodostępnych drogach publicznych. Znaczy czekaj, większość z was #!$%@? po tych drogach. Ewentualnie po ścieżkach rowerowych na których często też zachowujecie się tak jakby zostały one stworzone tylko dla was.

Wystarczy że zasłabniesz na moment o udar w takim słońcu nie trudno, #!$%@? się pod ciężarówkę i #!$%@? weekend strażakom którzy będą musieli cię zdrapywać z asfaltu.

Sam lubię jeździć rowerem, no ale kurde na to musi być pogoda.

#rower #pedalarze
Pobierz K-S- - Kolejne osoby chwalą się na wykopie robieniem długich tras podczas upału. 

I ...
źródło: pap_20070520_08R
  • 22
@K-S- ale #!$%@? o mamo. Wczoraj dopiero po 100 km zdjąłem bluzę bo zwyczajnie było mi zimno jadąc. Przed 14, gdy to już robi się nieznośnie gorąco byłem w trakcie konsumpcji obiadu, dawno po pokonanej trasie. Z tego co widzę, to rodziny z dziećmi zwykły jeździć rowerami w takie patelnie na swoje wycieczki bo wczesniej nie potrafią zwlec dupy.
Jadąc po drogach gminnych w sobotni poranek idzie przez godzinę-dwie nie spotkać żywej