Wpis z mikrobloga

Wielkie oburzenie w świecie graczy bo ktoś śmiał wydać port gry za 219 pln po czym gra jest w topce sprzedaży #ps5 #gry

Przypomina mi się scena z the bear gdzie dwóch dorosłych gości przekonuje inwestora zaczynajac od pytania masz 500$?

- Mam dostęp do takiej sumy, mam 43 lata.
XDdddddddddd
  • 15
  • Odpowiedz
@Ponury_przegryw: Jak dla mnie płacz jest uzasadniony, takimi posunięciami twórcy utwierdzają się w przekonaniu, że można zrobić coś takiego, a i tak każdy zachwycony że wydawca r*a go w de. A nawet jak kupił i zachwycony nie jest, to co najwyżej wystawi negatywną recenzję, to i tak już zabulił, a kolejną grę i tak kupi. Im więcej takich akcji uchodzi płazem, tym mniej gier takich jak Baldurs Gate
  • Odpowiedz
@rybak17: No i dokładnie czaisz o czym mówię.

Nie stać mnie za fife 18 dać 200 złotych wiec wiesz co zrobie?
Nie zagram, ale tez nie będę jęczał ze rybak17 wystawia fife za 200. No i teraz, w momencie gdy nieatrakcyjnie dla mnie wyceniłeś grę to ja nie gram s ty nie masz siana.

Dokładnie tak samo jest w
  • Odpowiedz
@Ponury_przegryw: Mnie też stać. Stać by mnie było nawet jakby było 2x droższe. No i co, mam kupić gówno tylko dlatego, że mnie stać?

Takie podejście tylko utwierdza wydawców, że po co się starać robić dobre gry, skoro można wydać kolejny DLC czy port za pełną cenę, a i tak ludzie kupią i jeszcze zwyzywają od biedaków tych co mają trochę większe wymagania co do jakości gier.
  • Odpowiedz
@Ponury_przegryw: Nie jest w topce sprzedaży tylko zainteresowania na PlayStation Store. Rdr wskoczył do topki na 1 miejsce jeszcze przed premierą mimo braku ceny i możliwości zakupu. Widocznie ranking polega na danych wyszukiwania danej gry i dodawania do listy życzeń.
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: nie, właśnie chodzi o to żebyś nie kupował. Głosowanie portfelem działa i tak będzie tez w tym przypadku. Gracze mają taką irytującą cechę jak i inni pasjonaci w internecie - klepią się po pleckach i myślą, że mają racje.

Jacy to wydawcy są przekonani, że można wydać port albo dlc za pełną cenę? Który port albo DLC kosztowało 80$? Raptem z 3 pozycje. Gdzie ten zepsuty rynek. Jak się
  • Odpowiedz
Jacy to wydawcy są przekonani, że można wydać port albo dlc za pełną cenę?


@Ponury_przegryw: Chociaż by Rockstar o którego grze rozmawiamy. Jak myślisz, czemu do tej pory nie ma GTA VI? Bo po co, skoro można dalej doić Online czy wydać port V na nowe konsole za pełną cenę?

I co? #!$%@?, mamy najlepsze lata gamingu od
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: poka mi który port albo dlc było sprzedawane w cenie pełnej gry przez rockstar( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłopcze, dwie gry na przestrzeni 3 miesięcy które plasują się w top20 wszechczasow gamingu to nie jest jeden z lepszych lat w gamingu? Ty się właśnie tak znasz - opinia ponad faktami( ͡° ͜ʖ ͡°) elo bo to bez sensu xD
  • Odpowiedz
I co? #!$%@?, mamy najlepsze lata gamingu od dekady.


@Ponury_przegryw: XD
Gry są gorzej jakości, nowych tytułów AAA w zasadzie nie ma, nie ma możliwości zakupu gier (PC, dla konsol to ostatnia generacja z napędem), zamiast zrobić dobrą grę i zarobić na sprzedaży twórcy wolą uzależniać dzieci od hazardu, ceny gier poszybowały w kosmos i nawet kilkunastoletnie produkcję kosztują 200+
Najlepsze lata gamingy to było 2000-2010, kiedy deweloperzy nie bali
  • Odpowiedz