Wpis z mikrobloga

Może nie wszyscy, aczkolwiek zdecydowana większość.

Chcesz być w związku = musisz między innymi mieć ładne ząbki

Ps.
TEN SIĘ SMIEJE KTO MA ZĘBY !!!
Ci co mają brzydkie poniżej średniej z przebarwieniami unikają uśmiechu co komplikuje im życie i relacje międzyludzkie oraz wpływa na psychikę i pewność siebie.

Dlatego kompleksowe leczenie stomatologiczne w tym z zakresu estetyki powinno być przynajmniej z połowę tańsze lub refundowane przez NFZ w jakiejś części.
To realny problem wielu Polaków.

#wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #stomatologia #tinder #podrywajzwykopem #zeby
Pobierz LonNon - Może nie wszyscy, aczkolwiek zdecydowana większość.

Chcesz być w związku = ...
źródło: temp_file8090667369242027329

Zauważyliscie że wszyscy w związkach mają idealne białe uzębienie?

  • Tak 25.2% (39)
  • Nie 74.8% (116)

Oddanych głosów: 155

  • 9
@LonNon po uzębieniu można dużo rozczytać. Choćby to, czy ktoś przykłada do niego uwagę. Regularne mycie zębów, to utrzymywanie dyscypliny. Nie jest to prosta sprawa, także jak ktoś tego dokonuje, to pewnie i na innych płaszczyznach również dobrze sobie radzi z przestrzeganiem obowiązków. Brak części uzębienia może świadczyć o zaniedbaniach w higienie. Gdy brakuje przednich zębów lub są one widocznie urkuszone, może to nawiązywać do nadmiernych aktów fizycznych, skłonności do bójek czy
@LonNon: no błagam, realny problem większości polaków to zaniedbanie i brak higieny, i z tego wynika 90% problemow z uzębieniem, może 10% to faktycznie problemy genetyczne na które nie ma się wpływu

jak ktoś nie potrafi poświecić kilku minut dziennie na prawidlową higienę, i iść raz w roku na kontrolę do stomatologa to o czym my w ogóle mówimy
@LonNon: o co się prujesz? przeczytaj mój komentarz jeszcze raz ze zrozumieniem, skoro rodzice nie ogarniają higieny to dzieci później też, i z tego potem wynikają te problemy
@LonNon: a kto ma płacic?

czemu ja muszę płacic za dietetyków, psychiatrów i psychologów od zaburzeń odżywiania które zaszczepili we mnie rodzice karmiac byle czym, byle tłustym, niezdrowym, wciskali słodycze/chipsy na pocieszenie, aż bmi #!$%@?ło poza skale, a potem zamiast pomódz mi dawali rady ze jeszcze rośniesz potrzebujesz duzo jesc itp, nic ni docierao do nich że mam sporą nadwagę, wiec w wieku 14 lat postanowilem odchudzac sie na wlasnych zasadach,
@LonNon: #!$%@?, jak sobiee robilem bonding to babka mi powiedziała, że mogę mieć sztucznie białe albo naturalne, nie jest to biel jak u noworodka ale są stosunkowo zadbane i czyste i nie są żółte także polecam.