Aktywne Wpisy

jmuhha +30
Dowiedziałam się, że koleżanka z klasy ma w leasingu nowa toyotę rav4 za 2400 zł mies ( ಠ_ಠ)
Godir17 +93
Nic tak nie poprawia humoru rano jak opisy starych sfrustrowanych polek po ścianie które lajkuja młodszego o kilka lat chłopa XDD
#p0lka #logikarozowychpaskow
#p0lka #logikarozowychpaskow
źródło: a
Pobierz
![Ewolucja języka polskiego na przykładzie 22 słów [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/ffb90a628ee2358701a082e9c135b7251c45688f5762562d3aa7d652046e9312,q80.jpg)



Stać mnie na czipsy, ale chyba ich POGRZAŁO z ceną.
Fakty: czips składa się z ziemniaka, oleju i mieszanki smakowej.
Koszt ziemniaka w skupie to jakieś 1.5 zł za KILOGRAM. Czyli 200 g ziemniaka to 30 gr. Tymczasem za paczkę 200g Lays płacimy... 12 zł xD
Ja rozumiem, że prąd, dystrybucję i półkowe trzeba pokryć. Grażyny, które dosypują suszonej papryki i glutaminianu do zbiornika też trzeba opłacić. Jasna sprawa. Ale nikt mi nie wmówi, że to aż tyle. Zwłaszcza przy tak masowej produkcji. Tam jest z 50% marży nabitej jak nie więcej.
Dlatego głosuję portfelem i nie kupuję żadnych czipsów, wyjdzie mi na zdrowie. Pozdrawiam. #zakupy #czipsy #lays #inflacja #jedzenie #kuchnia
źródło: obraz_2023-08-20_004746687
Pobierzźródło: temp_file.png8007514606266766028
Pobierz