Wpis z mikrobloga

@F_Ogot: Nowe auto, czyt BMW F10 ojca, które pewnie ma 13 lat i jest wypierdziane po Niemcu z 2.0d i na liczniku 500k nabite XDDD. Te typy są odklejone w #!$%@?.


@dsomgi00: Chyba 500k cofnięte.
@MateMizu: za 105 kafli zaczyna się już octavia :P wyżej podałem co można m.in kupić. I tak rozstrzał przy f10 będzie pewnie między 40k a 120k chociaż już dawno nie sprawdzałem cen :P a wykopki spojrzą na najniższą cenę jakiejś poflotowej, gołej 520d z manualem z Niemiec, które już 10 lat temu miało 300 tys km i mówią że za tyle można kupić dobre auto xD
@bylem_zielonko: Też się nie znam, strzeliłem xD. Ale sprawdziłem teraz to octavia mi wyskoczyła 125 i Fabia 75k, no ale nieważne to jest. Rozumiem zamysł xD.

Tak czy inaczej, wątpię aby to bmw z wypożyczalni było w top wersji.
@MateMizu: wszedłem na stronę Skody i Octavia startuje od 100 200zl

To F10 ze zdjęcia to poliftowa wersja czyli rocznik 2013-2017 i w mpakiecie, więc nie jest poflotowa (mpak) i w związku z tym zapewne nie jest totalnie goła w wyposażeniu. Nawet jak to jakaś bieda 520d to w mpaku pewnie minimum 65 kafli trzeba dać, więc nowa fabia by była :P
@F_Ogot: 2023, Polscy Traderzy Ostrzeżenie o ryzyku: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 79,9% Konta inwestorów detalicznych tracą pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy
@F_Ogot: Nie jest napisane, że to jest jego własność. Równie dobrze mógł strzelić fotkę przy składzie pendolino i napisać "mój asystent z nowym pociągiem"