Wpis z mikrobloga

Znalazłem repelent na karyny.

Popsikałem się mochino uomo i poszedłem do żabki. Przechodziłem obok dwóch karyn i jedna mówi do drugiej "ale coś #!$%@?ło" xD w sumie to nie dziwi mnie, że zapach mydła wzbudza w patologii tak skrajne emocje

#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
wzbudza w patologii


@SlepyBazant: czy ja wiem, miałem próbkę Prady Infusion d'Iris, równie dobrze mógłby się nazywać dla mnie Biały Jeleń EDP xd Mi takie zapachy kompletnie nie leżą, kwestia gustu
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Ostatnio dwie takie karyny #!$%@? w odswietny dres byly noca w zabce. Wypelnily sklep aromatem przetrawionego alkoholu, brudnego pizma godnego parfum corps 1992, dymem z ruskich szlug niczym interlude, i miesiecznym zaschnietym potem niczym typowy kuminowy arab.

Ich opinie na temat perfum chyba mozna sobie olac XDDD

Aczkolwiek raz dostalem od mlodej siksy komplement za sung homme ktory pachnie jak zielone mydelko irish spring XD
  • Odpowiedz
@SlepyBazant najlepsi są perfumiarze, którzy #!$%@?ą pół litra perfum w gorące dni, żeby zamaskować swój smród, a potem się dziwią że dla postronnej osoby, które się duszą tą aurą, są równie jebiacy co spocony menel, który się miesiąc nie mył
  • Odpowiedz