Wpis z mikrobloga

@LonNon: Seria 6 ze zdjęcia w wersji GranCoupe to jedno z najpiękniejszych sedanów. Nie wiem skąd tyle głosów na to generyczne audi wyglądające jak srający pies
  • Odpowiedz
@LonNon: Mimo, że marka Audi do mnie nie trafia, to tutaj jednak wziąłbym kluczyki od audi. Ta BMW jest okropna, jak jakaś zdechła ryba wyrzucona na brzeg radioaktywnego jeziora. E65 jest wielokrotnie ładniejsza od tego, a tu jeszcze takie felgi... brzydszych się nie da założyć. To tak jak kulturyście, np pudzianowi kazano w szpilkach chodzić, albo tańczyć balet jako balerina.
  • Odpowiedz
@LonNon: a7 nie dosc, ze wyglada jak wieksze a4 czy przerobione a6 z inną dupą, to do tego srodek ma rodem z 2000 roku z tym tabletem na srodku ktory ma ramki jak monitory z dupą z lat 90 XD
  • Odpowiedz
@LonNon: Pomimo tego, że osobiście wolę auta marki bmw tutaj wybrałbym audi jednak ponieważ jak już napisał wcześniej chociażby @bruhh przypomina to większe A4 a jest to jeden z nielicznych modeli tej firmy do mnie trafiających. Aczkolwiek te środki racja też nie powalają do tego jak wsiadasz do skody, volkswagena, audi i seata to masz wrażenie jakbyś w środku cały czas jednym autem jechał.
  • Odpowiedz