Wpis z mikrobloga

@anddom03: @3mielu: po pierwsze jak sobie chce zacząć to kiedyś coś ktoś wspominał że mogę przy okazji zrobić dobrze komuś używając referala - więc może wam? :)

- czy da się zmieniać skille do treningu w jakiś sposób bez logowania się do gry

- swoją grę widze bardzo casualowo w ciągu najbliższych miesięcy (prawdopodobnie głownie misje w imperium) jednak później może bym coś się pobawił w PvP (nadal skillowanie tacklera to najszybszy sposób
  • Odpowiedz
@duskhorizon: ad. 1 Nie da się

ad. 2 Tackler w każdej flocie się przydaje, latanie jako scout jest bardzo fajne i nie trzeba do tego mieć wypasionej postaci.

ad 3. Rasa nie ma żadnego znaczenia
  • Odpowiedz
@duskhorizon: - co do skilli wydaje mi sie ze musisz sie logowac. pomocne sa appki np na andka ktore mowia ze pomalu konczy ci sie skill queue https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aideronrobotics.android.aura&hl=pl

-ja bym polecil skillowanie pod pve bo przyda sie tez pod pvp. odpusc sobie missile bo sa najmniej uniwersalne a trening potrafi zajac duzo czasu

-bierz rase ktora podoba ci sie najbardziej. ja mam w gallente ladna dupeczke ^^
  • Odpowiedz
@3mielu: @anddom03: Dziwie się waszym odpowiedziom bo przecież wybranie odpowiedniej rasy pozwala sporo szybciej wśiąść do odpowiedniego statku, atrybuty też wpływają na szybkość skillowania odpowiednich umiejętności.

Te X lat temu wiem że Achura Stargazer chyba byłą mocno na plus, no ale ok popatrze sobie dalej....

@anddom03: @3mielu: nie da nikt tego referala żebym miał dłuższy trial?
  • Odpowiedz
@anddom03: byłem w Unseen, byłem w Covenie.. pomyśle jak zaczne grać na poważnie, jak narazie to kilkanascie godzin maks tygodniowo więc chciałbym polatać może jakieś misje i poskillować postać
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Wejdź na polski chat i poszukaj Rainbow'a, to dowódca akademii. Tam zarobisz na tyle szybko, że nie będziesz musiał kupować sobie plexów za realny hajs. Opcjonalnie poleć do systemu Vimeini, to jest baza akademii. Jak coś to priv wal.
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Teraz atrubuty są chyba wyrównane. Dodatkowo raz na rok można pozmieniać punkty. Różnica we wsiadaniu do statków jest znikoma. W EVE rasę się wybiera na zasadzie która ma ładniejszy awatar. Reflinka nie wyślę, bo akurat mam przerwe w grze i nie mam opłaconego abo. Spróbuj sobie odkopać tą starą postać, CCP ich nie kasuje, zawsze będziesz miał mniej do skillowania.
  • Odpowiedz