Wpis z mikrobloga

@PanieAreczku:

moglbym pisac bajki o bance km. Bo jak niby sprawdzisz ile mam lat?

Na pewno mniej niż 45 bo dopiero pisałeś o BK2%, i wyraźnie mniej bo chcesz czekać xD
Więc w najlepszym wypadku to te 40-50tys km ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ładowana 10x po drodze aby przejechać na wakacje 2000km xD

6x, jak będziesz mieć dzieci, to zrozumiesz że 2h przerwy na 2000 km to
  • Odpowiedz
Suvy i crossovery

Wsiądź do nowego GLE lub GLS, nowy Range Rover Sport, lub MK V, BMW X7, Audi Q8


@PanieAreczku: ale żeś fikołka zaliczył xD

No to może zacznij od tego, że mówisz o klasie premium, bo słowo crossover i premium jakoś tak nie pasują do siebie.

Jaki procent suvów stanowią te wymienione przez Ciebie? 5%? 2%?
Jak ktoś kupuje auto za >500k, to ma w dupie spalanie i inne
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Nie chcę pisać, żeby mnie ktoś nie wystalkował. Dwa to bardzo unikalne auta i na 100% jestem jedynym w kraju który ma takie konkretnie zestawienie. I dodałeś mi 30lvli xD

calosc w cenie jednego przyzwoitego auta z salonu (+-450k) xD
  • Odpowiedz
@goferek a guzik prawda. Zamieniłem a4b8 w avancie z 2014 na obniżonym zawieszeniu (kleił się drogi na trasach jak zły) na c5 aircrossa z 2019. Ten drugi dosłownie płynie na autostradach czy ogólnie w trasie, jest totalnym kanapowcem do łykania kilometrów a i upakuję więcej niż w kombi ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dodatku przy 1.6 180km w benzynie pali w trasie tyle co 500tka żony z 1.2
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: masz rację. Na wykopie 69% użytkowników jest poniżej 16 roku życia, 25% poniżej 20 roku życia, 5% poniżej 30 roku życia, więc mając 35 lat łapiesz się w pozostały 1%.

Nie chcę pisać, żeby mnie ktoś nie wystalkował

rozumiem Cie ziomeczku. Jakbym wyjawił, że mam Chirona i Aventadora, to mnie też szybko by wystalkowali. Szerokości.
  • Odpowiedz
@Kolarzino: moje są warte max 500k przy sprzyjajacych okolicznosciach, realnie z 450k, wiec pewnie na uzywanego chirona ani avantadora by nie starczylo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jesli takie masz to graty, piekne auta. Nie na moją kieszeń póki co. Na upartego moglbym kupic jakas uzywke z poczatku produkcji xD ale dopoki nie jestem multimilionerem w jakiejś twardej walucie, to nie mam co marzyć o takich zabawkach.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem no ja powiem szczerze że jak przesiadłem się z bmw F11 do nowego Audi Q7 w trasie to poczułem różnice jak przy przesiadce z golfa 4 do audi A8.

w trasach duże suvy są zajebiste mimo swoich wad.
  • Odpowiedz
@goferek: Nie będę ściemniać, gdyby nie żona kupiłbym sedana z czysto estetycznych względów, ale crossovery są poważnie fajne i uniwersalne. Miejsca, szczególnie nad głową jest więcej, bagażnik z reguły jest głębszy pomimo że auto nie jest długie i łatwo nim manewrować, te 4-6cm prześwitu robią robotę za miastem. Kolejne auto też będzie tego typu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: Jeździłem 2 lata temu nowym outlanderem, a wcześniej Qashaiem i w dłuższe trasy nie polecam. Wiadomo, że auta premium SUV są lepsze od tych, ale idąc tym tokiem rozumowania to takie Audi Q7 trzeba porównać do Audi RS. Od tych suvów jak nissan czy mitsubishi to już wolę jechać starym mocnym kombi w trasę.
  • Odpowiedz
  • 11
Suvy i crossovery to najlepsze co moze byc na Polskie drogi i w dalekie trasy.


@PanieAreczku: xD. Auto ze środkiem ciężkości na wysokości dachu innych samochodów dobre do jazdy xDDD
  • Odpowiedz
@Operator_imadla nie mam Q7, jeździłem kilka razy z bratem ciotecznym ze Szwajcarii do Polski.

z tego co pamiętam jest to wersja z USA 2.0 tfsi, spalanie wyszło 13l ale było ciśnięte okolice 180 km/ h w Niemczech gdzie się da.

ja bym się nie martwił stanem tego systemu po 400kkm bo po 400kkm to auto będzie skarbonką bez dna xD
  • Odpowiedz