Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich uczestników projektu #thevoiceofwykop! :) Zapewne część z Was zauważyła już na swoich kontach nowe odznaczenie "Muzyk" i pewnie zastanawiacie się skąd ono się wzięło. W końcu udało mi się dogadać z #administracja i dostaliśmy te odznaczenia. :)

Jednocześnie zapowiadam, że już niebawem kontynuacja projektu, w kolejnej audycji usłyszymy muzykę elektroniczną. :) Szczegóły już niebawem pod tagiem #thevoiceofwykop.


Wołam wszystkich uczestników:

@adomir @Adrian77@agent001 @akordeon @AlcoMatt @AmiBolo @Aplegatt @chafer @chomi @ciechan666 @CienkiPPP @ColdCommand @czolnowski @d3x @dominik-ortyl @emilyem @Emtebe @errt5 @Famina @fistasheq @furt @hattifattener @HoTKeyK @japer @jarzabek @jestem-tu @kapelarz @karol10 @kicpereniek @KingRStone @kliknijmnie @kontra @korgeaux @Kszyho94 @kyuba @LDiCarlo @LDsix @maciekfloyd @maureis @mile5 40

#thevoiceofwykop #wykopfm #djfamina
F.....a - Witam wszystkich uczestników projektu #thevoiceofwykop! :) Zapewne część z ...

źródło: comment_1rGKxsQUoT0fhXyRarCNoeR1KG8pVIzB.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Dzięki za pamięć : ) miło : ) najwieksza wtopa roku ze nawet sie nie uslyszalem na audycji przez mówiąć w skrócie PKP : ) ciekawe co tam wspomnieliście o moim wałku. : ) Pozdro!
  • Odpowiedz