Wpis z mikrobloga

Pakt z Diabłem (Pekao) na BK2% podpisany wczoraj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Opłaty około kredytowe na start to obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości za niecałe 450zł/rok.
Pierwsza rata zapewne w październiku z uwagi na uruchomienie kredytu we wrześniu (brak PCC).

#kredyt2procent #kredythipoteczny #kredyt
  • 53
  • Odpowiedz
@Smilex: Grubo. Ja czekam od 13 Lipca. Z ciekawości między wydaniem finansówki po podpisanie głównego papieru ile czekałeś czasu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Grkk u nas wyglądało to tak
5 lipca - złożenie wniosków przez doradce do Alior, PKO, Pekao
14 lipca - opłata w Pekao za kontrolę nieruchomości
21 lipca - kontrola nieruchomości z Pekao
1 sierpnia - decyzja finalna.

Pekao od początku miało najbardziej korzystną dla nas ofertę, więc jak był pozytyw z Pekao to już nawet nie wiem na jakim etapie są wnioski z Alior i PKO.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@RuchaczSpychacz szczerze nie chce mi się wszystkiego wypisywać ale dobrze radzę po otrzymaniu decyzji pozytywnej dokładnie przeczytać całą umowę i zaznaczyć fragmenty co do których mamy pytania/wątpliwości. My z Żoną specjalnie poczekaliśmy na podpisanie umowy 2 tygodnie od decyzji finalnej żeby na spokojnie zapoznać się ze wszystkim.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Juzef_z_Ortografu wróżenie z fusów w tej chwili, nie myślę o tym. Prawdopodobnie i tak przez te 10lat uda nam się odłożyć kwotę do spłaty kredytu lub będziemy refinansować kredyt w innym banku na aktualnych warunkach.
  • Odpowiedz