Wpis z mikrobloga

@anusia-adamczyk: polecam zainwestować. A jak to za duży koszt, to rolety. Zaciemnienie powoduje drastyczny spadek dostarczanej energii do wewnątrz pomieszczenia. I obowiązkowo zamknięte okna. Widać to np w Chorwacji czy Grecji, gdzie podczas największych upałów wszyscy mają rolety pozaciągane.

Na noc otwierasz, i wietrzysz, gdy temperatura zewnętrzna jest niższa niż wewnętrzna.
  • Odpowiedz
@anusia-adamczyk: Nie mam nic do promowania gazety na wykopie, ale taguj reklama czy coś. Zamiast trendy zdjęcia jak z mlm'ów daj lepiej spis treści, dopisz co tam ciekawego jest czy co było w zeszłych numerach. Wykop to nie insta, a ludzie siedzący na tagu to (w dużej części) bardzo dobrze wydzielony target dla gazety, którego absolutnie nie interesuje foto ze szklaneczką ;)
  • Odpowiedz
@rojber_w_laczkach: sporo miejsca zajmuje, a mam nieduże mieszkanie. Poza tym tych gorących dni jest w sumie niedużo. Rozważałam kilka lat temu za i przeciw, czy montować albo kupić taki mobilny klimatyzator, w którym się rurę za okno wystawia i wyszło na to, że zostałam bez tych udogodnień.
  • Odpowiedz