Wpis z mikrobloga

@warnolek: Ja kupowałem Canyona na Tiagrze za 1200 GBP, czyli około 6300 złotych. Nie jest obecnie dostępny, ale to pokazuje, że w tej cenie można kupić dużo lepszy rower. Dla porównania, w oryginalnej cenie tego Treka można kupić Canyona na 105, czyli dwie grupy wyżej. Treki mają raczej słaby stosunek ceny do jakości.
  • Odpowiedz
@warnolek: meh... treki kupuja fanboye marki... generalnie do sredniej trekowej polki wszystko jest cholernie przeplacone. fajne rzeczy zaczynaja sie w gornej polowce, tam trek zaczyna pokazywac jak sie robi fajne ramy :) w tej cenie kup se rometa, tribana czy cos takiego, ale z fajnym napedem i hamulcami. bedziesz miec z tego znacznie wiecej frajdy, mimo mniej budzacego podziw napisu na ramie :)
  • Odpowiedz
@warnolek: ogólnie rower tak, ale nie za te pieniądze. Za 4,5k to jeszcze, ale za tyle to absolutnie nie.

Chyba że masz za dużo kasy (a raczej masz jak chcesz kupić względnie ciężki rower na Sorze za 6500), to dołóż 1500 i kup zajebisty rower na ramie karbonowej 105 z hamulcami hydro:
https://www.pepper.pl/promocje/rower-szosowy-bmc-teammachine-slr-seven-105-carbon-1799eur-706760

Przy czym to jest rasowa szosa i oponki max 28c, choć wydaje mi się że to w zupełności
  • Odpowiedz
@warnolek: No pytam, czy szukasz szosy, czy po prostu szukasz jakiegoś roweru, a ten np. wpadł Ci gdzieś tam w oko.
Szosa to specyficzny rodzaj roweru, który czasem ludzie kupują, bo szybki... a potem żałują, bo się kompletnie nie sprawdza przy ich potrzebach.
  • Odpowiedz