Wpis z mikrobloga

@Zulf jacyś kompletni odklejecy pewnie wynajmują, jak ja bym miał za mieszkanie płacić więcej niż 3000 to bym na luzie mógł wziąć kredyt i sobie kupił. I to nie na Pradze xD
@perfumowyswir Mieszkania na Pradze kosztują ok. 800 tyś i to nie takie byle jakie tylko takie naprawdę dobre M4 w kamienicy, bo jak ktoś jest młody i ma dużo czasu to pewnie kupi dwa razy tańsze do remontu. nie wiem jak wy liczycie i czy nigdy nie mieliście nic wspólnego z bankami i finansami po za wykopem ale ja bez żadnej pomocy rządowej mam od 3 lat raty kredytowe na poziomie 3700
@perfumowyswir dotknij trawy, mieszkania pod samym metrem na Targówku potrafią zbijać się do 300 tyś za 50m, ostatnio np. widziałem taką ofertę przy Różpolu jakiś kilometr od trasy Toruńskiej

No ale tak to jest jak szukasz bloku developerskiego od Oskarek Investments który policzy sobie pół ceny mieszkania z drugiej ręki na nieuregulowanym gruncie za samo miejsce parkingowe.

Brzmisz jak byś nigdy nie był na OtoDom ani nawet OLX.

Zabrzmie strasznie ale w
@perfumowyswir: Co jest nie tak w tej ofercie? Nie każdy chce mieszkać w deweloperskiej klitce.

@Njal W Porcie Praskim masz ceny nawet do 52tys. PLN. Chyba dawno nie byłeś w tej dzielnicy. Te M4 za 800tys. PLN to chyba w sypiącej się kamienicy z sąsiadem patusem za cienką ścianą i do generalnego remontu.
@dochodek chyba wyglądam jak zdrowy na umyśle człowiek a nie taki który w ogóle bierze pod uwagę że gdziekolwiek w Polsce jest taka cena poza Złotą 44 drzwi w drzwi z Robertem Lewandowskim. Jak mi gówno zapakują i powiedzą że ten ślad wiernego zwierza kosztuje milion złotych to mam kupić? proszę o powrót do rzeczywistości wszystkich pośredników i flipperów śniących z tagu #nieruchomosci - już skończyliście pracę, jest środek nocy, nie musicie