Wpis z mikrobloga

Hej, czy taka pleśń może powstać przez długi weekend? W sześć dni? Odebrałem dzisiaj ze żłobka bidon, który był brudny i miał ślady pleśni. Panie przedszkolanki powiedziały, że pleśń powstała przez długi weekend. Coś nie chce mi się wierzyć. Raczej nie czyściły dokładnie.

#biologia #tatacontent #przedszkole #grzyby
Kb18 - Hej, czy taka pleśń może powstać przez długi weekend? W sześć dni? Odebrałem d...

źródło: IMG_5131

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@lisica23: mam nadzieje, że przez długi weekend zostawiły w zmywarce, niż to że moje dziecko piło przez jakiś czas z takiego bidonu. Trochę mnie nosi i chce zrobić aferkę.
  • Odpowiedz
@Kb18 Patrząc na to jak bardzo #!$%@? jest moja ex, a jest przedszkolanką, to wszystkiego bym się spodziewał. Do tego jakże poważnego i trudnego zawodu nie robią psychotestów…
  • Odpowiedz
@Kb18: tak, mamy upały i jeśli było w nasłonecznionym miejscu z odrobiną śliny dziecka to starczy 24h

Regularnie rośnie coś takiego z dnia na dzień w bidonie rowerowym jeśli nie jest myty po użyciu.

Z drugiej strony byle tabletki w zmywarce poradzą sobie z tym bez najmniejszego problemu.
A jak nie to rozsmaruj kroplę domestosa na 15min a potem zmywarka jeszcze raz lub krótkie wygotowanie żeby zmyć resztki płynu

Ostatnio walczyłem
  • Odpowiedz
@Kb18: rób inne i nagrywaj tak samo jak ta patusiara z mc Donalda. Masz potrzebę zrobienia i by bo coś się nie udało w życiu, zjeb przedszkolankę za pleśń na kubku. Bo przedszkolanki to wkładają do zmywarki.

Nagraj i wrzuć do neta. Co za czasy.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: Mireczku szkoda, że podłączyłeś tak kropki i doszedłeś do patusiary z mc. Boje się ze moje dziecko mogło pić z takiego bidonu przez dłuższy czas. Przedszkolanki dostają pieniądze za swoją prace i moim zdaniem powinny wykonywać ją dobrze a nie na 30%. Podejrzewam, że też byś się zdenerwował na moim miejscu. P.S. za żłobek płace miesięcznie ok 1600 zł, więc jakiegoś poziomu mogę oczekiwać.
  • Odpowiedz
@Kb18: oczekują od innych to patusy, normalni ludzie współpracują. Nie mają potrzeby robienia niby, tylko idą i rozmawiają. Nie piszą o tym w necie i nie szukają argumentów do swojej walki.

Rodzic współpracuje z placówką, jeśli widzisz uchybienia to je zgłaszasz. Gorsze rzeczy twoje dziecko ma w busi w Twoim własnym domu i mieć będzie, mam nadzieje ze nikt nie wpadnie na pomysł żeby Ci odebrać dzieciaka jak zje ślimaka.

Ja
  • Odpowiedz