Wpis z mikrobloga

@maciorqa: nie chcę też tu nikogo popierać bo nienawidzę tych wszystkich szumowin w polityce ale w polsce utarło się że lewo to bardzo lewo a prawo to bardzo prawo. Politycy się prześcigają w oskarżeniach itp a zapominają o tym że nawet z największym "wrogiem" można się z czymś zgadzać.
Sami politycy nie powinni być od opluwania sobie mordy wzajemnie tylko właśnie szukaniu rzeczy w których się zgadzają (jak ich wyborcy) a
@Ulvarin: Byłem dzisiaj na spotkaniu z Hołownią i dostrzegłem ten sam problem co Ty. Jak jest spotkanie KO to plują na PiS. Jak jest spotkanie z Kaczorem to plują na Tuska. I o samych obywatelach na tych wiecach mało. Dzisiaj po raz pierwszy widziałem normalne spotkanie z wyborcami, konkretne odpowiedzi na pytania, nie zawsze mnie zadowalające, ale jak napisałeś "nawet z wrogiem można się w czymś zgadzać". Mam dosyć tego plucia
Sami politycy nie powinni być od opluwania sobie mordy wzajemnie tylko właśnie szukaniu rzeczy w których się zgadzają (jak ich wyborcy) a nie rzucaniu sobie kłód pod nogi cały czas


@Ulvarin: ciekawe jak się Kołodziejczyk zgodził z tym, że cała PO głosowała za "piątką dla zwierząt". Ktoś tu musiał się grubo nagiąć
@Peter_Mountain: Obóz PiS-u doskonale zdaje sobie sprawę z tego kto w większości na nich głosuje - kołtuństwo i biedota umysłowa, toteż dostosowują swoje wiece wyborcze i wypowiedzi tak, żeby debil bez szkoły zrozumiał o co chodzi. Potem wychodzi Mati na mównicę, macha łapskami gdzie bądź (tak wyczytał w książce o mowie ciała), intonuje jakby mówił do przedszkolaków (to akurat trafne), stara się być zabawny rzucając boomerskimi sucharami, no i osiąga efekt:
@nikifor: a widzisz, jestes właśnie tym co wybiera ekstrema i na ich podstawie wyklucza współpracę i rozmowe :)
tvp musi wchodzić dobrze bo na tym polega.
a moja myśl powyzsza jest i była czysto teoretyczna bo każdy wie że wszyscy politycy w polsce to dno.
@Ulvarin: to są jakieś twoje projekcje ale nie dziwię się - trzeba mieć bardzo giętki kręgosłup i bardzo wątłe fundamenty pod własnymi wartościami, żeby takie #!$%@? pisać. Kołodziejczyk to współczesny Lepper. Ja jestem na tyle stary, że wiem jak się takie bajki zaczynają, rozwijają i jak się kończą.
@nikifor: a widzisz ponownie, ja wyraźnie zaznaczyłem że w dupie mam kto kim jest tylko wypowiedziałem się o sposobie działania polityków i ich fanów co widza tylko czarne albo białe według własnego światopoglądu i nic więcej.