Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - pokażę jakimi hipokrytami są zwolennicy konfederacji. Dla przykładu @Desmodan:
- wyzywa użytkownika @aarahon od wariatów - https://wykop.pl/wpis/72393379/kontynuuje-codzienna-przypominajke-ze-nikt-z-ko-po#255895503
- wyzywa użytkownika @aarahon od psów - obrazek
a później leci pod spódnice moderacji zgłaszać go jako tego który obraża innych. Niech żyje hipokryzja zwolenników konfederacji xD

P.S. Moderacja uznała że nazywanie kogoś "wariatem" nie jest wyzwiskiem.
barenbrylka - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatel...

źródło: zzzzzzzz4

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@Arcyksienciuniu: nie robię tego dla platformy a dla prawdy. Jako że @Moderacja zabrała mi możliwość zgłaszania osób które mnie szkalują też postanowiłem łamać regulamin, za to zgodnie z regulaminem dodałem tag polityka.

I cyk ban za multikonto xD


@merciless85: będzie kolejne.

@Kalifornix: nie ładnie. A czy ładnie to tak pozwalać na obrażanie mnie i odbierać możliwość zgłaszania wpisów i komentarzy które mnie szkalują?
  • Odpowiedz
  • 0
Nie od dziś wiadomo, że trole zawsze wracają na wykop.


@merciless85: nie od dziś wiadomo że osobom które mówią prawdę zamyka się usta ;)

widzisz wlasnie po to są bany. serio odpocznesz od wychodu i wplynie to na twoją psychike leczniczo.


@Arcyksienciuniu: droga panno, widzę że tradycja mocno, sugerowanie problemów z głową było jednym ze sposobów walki z przeciwnikami politycznymi w zsrr. Zwolennicy konfederacji widać dalej z tego
  • Odpowiedz
@barenbrylka

„Można przybierać ładną, atrakcyjną, nową twarz Sławka Mentzena, ale Konfederacja to ugrupowanie prorosyjskie z Braunem i Korwinem na czele” - mówi w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem w RMF FM Borys Budka.


No to przepraszaj, albo rób fikoły, że to nie jest atak polityczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@barenbrylka: kurła wczoraj bylem zwolennikiem piss..
typie robisz multi zeby spamowac ze cie zbanowali nieslusznie bo sie pokluciles o jakies gowno nieznaczce polityczne bzdury na portalu z kadłubkami.
na uj wy walczycie i spamujecie polityką na wypoku jak ta strona umarła albo ledwo dyszy i nikogo nie przekonacie do moiszych racji( tak samo konfiarze ireszta) nie ma to wplywu na liczbe glosów. tym bardziej win
tu można komentować i się
  • Odpowiedz
  • 0
typie robisz multi zeby spamowac ze cie zbanowali nieslusznie bo sie pokluciles o jakies gowno nieznaczce polityczne bzdury na portalu z kadłubkami.


@Arcyksienciuniu: czemu kłamiesz? Nie pokłóciłem się z nikim, powód dlaczego piszę podałem.

na uj wy walczycie


@Arcyksienciuniu: o, i odpaliło się mówienie w stylu "towarzysze". xD Eh, kobiety konfederacji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Co cię szkaluje? To, że codziennie wklejasz te same kłamstwa i jesteś hipokrytą


@Kalifornix: na przykład to. Wskażesz moje kłamstwo?

który insynnuje innym, że kłamią, podczas gdy to ty kłamiesz?


@Kalifornix: jak wyżej, wskażesz kłamstwo?
  • Odpowiedz
  • 0
Co cię szkaluje? To, że codziennie wklejasz te same kłamstwa i jesteś hipokrytą


@Kalifornix: na przykład to. Wskażesz moje kłamstwo?

który insynnuje innym, że kłamią, podczas gdy to ty kłamiesz?


@Kalifornix: jak wyżej, wskażesz kłamstwo?
  • Odpowiedz
  • 0
Nie będę codziennie wklejał tego samego, żeby naprostować twoje kłamstwa, na tym twoim profilu, czy poprzednim.


@Kalifornix: a może dlatego że tych kłamstw nie ma? Ja jak oskarżam kogoś o kłamstwo to wskazuję je. Dla przykładu - nazwałeś mnie hipokrytą bo insynuuje komuś kłamstwo, ja tej osobie wskazałem chociaż co jest kłamstwem w tej wypowiedzi. Gdyby mnie poprosiła to wskazałbym też prawdę, wraz ze źródłem. Ja tak robię bo w
  • Odpowiedz