Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - pokażę jakimi hipokrytami są zwolennicy konfederacji. Dla przykładu @Desmodan:
- wyzywa użytkownika @aarahon od wariatów - https://wykop.pl/wpis/72393379/kontynuuje-codzienna-przypominajke-ze-nikt-z-ko-po#255895503
- wyzywa użytkownika @aarahon od psów - obrazek
a później leci pod spódnice moderacji zgłaszać go jako tego który obraża innych. Niech żyje hipokryzja zwolenników konfederacji xD

P.S. Moderacja uznała że nazywanie kogoś "wariatem" nie jest wyzwiskiem.
Pobierz
źródło: zzzzzzzz4
  • 32
@kiszczak: a widzisz, jeden komentarz dodało dwa razy zamiast wysłać odpowiedź do Ciebie. To byłby atak gdyby nie było to prawdą.

Czy prorosyjska partia:
- ma w swoim klubie przedstawicieli którzy popierają rosję w konflikcie z innym krajem? Konfederacja ma takich ludzi, jest to sam JKM.
- wciskała na swoje listy rosjan jawnie popierających politykę putina? Konfederacja wciskała takich ludzi na listy, była to Lilija Moshechkova.
- ma w swoim klubie
@kiszczak: Fakty to fakty. Chyba że mogę przyznać Ci rację ale czy wtedy nie wyjdzie na to że PO jednak atakowało konfederację za ich prorosyjskość i robiło to słusznie bo nie chcemy w Polsce prorosyjskich polityków?
Ta racja to będzie zależeć od indywidualnych preferencji politycznych.


@kiszczak: nie no, prawda jest jedna a czarne jest czarne a białe jest białe. Albo ja mam rację i to nie jest atak, albo ty masz rację i to jest atak. Jutro zrobimy ankietę i jeśli ludzie opowiedzą się za Twoją racją to wszystkich przeproszę.