Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem nieco autystyczny i rzadko wychodzę z piwnicy, dlatego potrzebuję pomocy ekspertów od wyglądu i relacji damsko-męskich. Podczas spierdotripu losowe lekko wypite julki zaczepiły mnie na ulicy wyłącznie w celu powiedzenia mi, że wyglądam jak jakiś oskarek z milionami followersów. Sprawdziłem go i jest znany głównie z tego, że jest ładny i spermią do niego rzesze młodych julek. Oprócz tego otwarcie mówiły, że jestem przystojny i dawały jeszcze szereg innych komplementów których już nie pamiętam. Oczywiście bałem się odezwać i po kilku słowach uciekłem. Co ciekawe jedna z nich była nawet z jakimś chłopem i on ją odciągał ode mnie, gdy za bardzo się zbliżyła (a miałem wrażenie, że zaraz mnie dotyknie). Nie jest to pierwszy raz gdy ktoś obcy komplementuje mój wygląd (nazywany byłem już np. chadem, fuckboyem i modelem) jednak jescze nigdy nie było to aż tak losowe. Jak myślicie, serio aż tak im się podobałem? Trochę nie chcę mi się wierzyć, bo jeszcze parę lat temu byłem niewidoczny dla różowych. Ktoś miał podobne przeżycia? Ile na 10 trzeba być by takiego czegoś doświadczyć?

#blackpill #tinder #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: musisz byc 9/10 albo 10/10 zeby takie akcje miały miejsce. Ewentualnie jak jestes mlody (nie musisz miec ciała z siłki) to jest o to troche łatwiej, dziewczyny tez bardziej patrza wtedy na wyglad niz na status (meskosc, kasa, pozycja, sprawczosc).

Generalnie to znaczy ze jestes w #!$%@? przystojny, albo faktycznie podobny do znanego typa i to ci daje plusa. Tak czy siak jak ogarniesz psyche to dobre lata przed
  • Odpowiedz
chadem, fuckboyem i modelem? watpie ze ktokolwiek tak mowi do ludzi wiec albo zmyslone albo masz 11 lat i mieszkasz na wsi albo ci sie przysnilo


@kyIiejenner:
Ja wiem, że ciężko wykopkom w to uwierzyć, ale są tu ludzie, którzy są atrakcyjni i podobają się innym.
  • Odpowiedz