Wpis z mikrobloga

@Mistrszzz: To jest zarzutka? Jak nie to iIe Ty bys chcial do 4 osobowej rodziny? 300m2 penthouse dwupietrowy? Czteroosobowe rodziny na 40-50m2 mieszkaja i dzieciaki maja wspolny pokoj albo kazdy po 5m2 wlasny zrobiony z tego pokoju jednego i tragedii nie ma. 70m to naprawde komfortowe mieszkanie jak dla 4 osob nawet 5 czy 6. No chyba ze Ty jestes ksieciem i musisz sam miec pokoj wielkosci mieszkania to nie mam
Nie poważny ten znajomy, nie poważny.


@Joncrow: no przeżyć się da, ale co to za zycie. Można na upartego żyć we 4 na 30metrach. Jak chcesz zmieścić sypialnie, salon, dwa pokoje dziecięce, dwa biura, chociaż jedną łazienkę na 70metrach czarodziejko? Zamknąć czasoprzestrzeń? Nie wiesz że do prawidłowego rozwoju psychicznego dziecka, powinno mieć własny pokój? Xd takie życie kiedyś wiedli najbiedniejsi ludzie, teraz niektórzy się tym szczycą xd
@Mistrszzz prawidłowego rozwoju dziecka według kogo? ( ͡º ͜ʖ͡º) a hiperbolizacje z tymi 30m3 panie to wiesz gdzie sobie wsadź pan. w 70 metrach spokojnie znajdzie się miejsce na 3 pokoje plus kuchnia i łazienka. Dzieci dzieląc pokój przynajmniej nie wyrosną na egocentryczne #!$%@?.
@Joncrow: według lekarza psychiatrii który mi to powiedział xd dzieci potrzebują własnego pokoju, szczególnie w okresie kiedy zaczynają się masturbować.

No w 70 m tak jak napisałaś. Da się przeżyć xd nigdzie nie stwierdziłem że się nie da. Tak samo na 30 się da. Ale co to za zycie? Każdy członek rodziny powinien mieć swój pokój plus sypialnia plus salon. Chyba że nie masz.pracy zdalnej, to odejmij od liczby pokoi liczbę
@Mistrszzz według mojego to bzdura do tego tata Marcina mówi, że zgadza się z moim psychiatra.

Podam Ci przykład propagandy w codziennym życiu tym razem za darmo.

"śniadanie jako najważniejszy posiłek wciągu dnia" wyguglaj sobie Edward Bernays

jeżeli jesteś odważny to zadasz sobie pytanie jak wiele marketingowego bullshitu otacza Cie każdego dnia.
@Joncrow: mówisz że żyje w propagandzie myślenia że klatka 70m jest za mała? Żyłem w domu, w dużym domu, w kawalerce, w pokoju w dużym mieszkaniu i obecnie żyje samemu na 50metrach. Jednak mam trochę porównania :)

50m jest spoko dla jednej osoby, na siłę dwie się zmieszczą. Obecnie propaganda raczej głosi, że mieszkania są spoko i po co ci przestrzeń, skoro da się żyć na 70m xd wygoda obecnie jest