Wpis z mikrobloga

@kuujajor: chyba dostał udaru bo pod koniec nie umiał wypowiedzieć kilku słów już nawet nie stara się o jakieś górnolotne argumenty #!$%@? Tusk=niemiec, zło, diabeł, ja nie jestem hejterem głosujcie na nas będzie w pytę
  • Odpowiedz
już nawet nie stara się o jakieś górnolotne argumenty #!$%@? Tusk=niemiec, zło


@Skorvez_957_: wygląda na to że on po prostu zaczął w to wierzyć. Normalna ścieżka autorytarnego wodza: każdy mu przytakuje, popiera cokolwiek będzie paplał żeby tylko stołek dostać. Potem kaczor otacza się miernymi wiernymi I zaczyna wierzyć we własną propagandę. Tak, skojarzenia z putinem nieprzypadkowe ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Chcesz pokoju, szykuj wojnę. My szykujemy wojnę, ale chcemy pokoju!


@kuujajor: Czo ten jarek, #!$%@?ł trochę cytat xD

Jak skandują jego imię to nie wiem czemu, ale słyszę "Dziadosław".
  • Odpowiedz
@kuujajor: Ogolnie strasznie #!$%@?, przekłamuje i manipuluje faktami, gra na emocjach, robi z dupy porównania, robi #!$%@? z logiki, a ludzie #!$%@? klaszczą (), a jeszcze nie dotrwałem do roastu na Tuska xD.

PS Każdy jego zarzut, "że kradnom, że nie som demokratyczni" itp. to brzmi jakby mówił właśnie o pisie xD
  • Odpowiedz
@marcaj: A jak dla mnie to desperacja koczkodan wie że może przegrać i faktyczne sondaże nie dają aż takiego #!$%@? i Pis wygrywa niewielką przewagą więc poszli w ostrą retorykę. Paradoksalnie wygraną może im zapewnić jedynie Tusk i Hołownia rudy bo umacniają beton a Hołownia bo robi wszystko by mieć 7,5% a jak nie wejdą do sejmu to wiemy co będzie + narodowcy ugadani na koalicje.
Czasami myślę że prawdziwe poglądy
  • Odpowiedz