Wpis z mikrobloga

Jakiś rok temu zrobiłem tego screenshota :-)
Dziś sobie o nim przypomniałem. Właśnie tak należy zabezpieczać swój majątek w związku!
Zastanawiam się, czy ziomeczek jest szczęśliwy, bo p0lka na pewno nie.
#p0lka #menel #zwiazki #logikarozowychpaskow #wygryw #przegryw
Te same argumenty są stosowane do pozbawienia ojca praw rodzicielskich
DupaBeliara666 - Jakiś rok temu zrobiłem tego screenshota :-)
Dziś sobie o nim przypo...

źródło: 2022-08-21 19.20.47

Pobierz
  • 36
@Pandillero: ale kogo cuckoldzie? białorycerzyku? Kogo przedstawia w złym świetle?
Znasz przepisy prawa? Jak będziesz dorosły i żonaty, to dowiesz się co to znaczy "przywileje kobiet"
Każdemu mężczyźnie radzę stosować w/w instrukcje, buy nie stracić tego na co się pracowało na rzecz NIEROBA!
napisałem jasno:
- te same argumenty stosują kobiety do odebrania praw rodzicielskich kiedy jest układ mężczyzna pracuje, kobieta zajmuje się domem
- na jakiej podstawie koleś miałby jej
@DupaBeliara666: To bait, a nawet jak prawda to kobieta (tylko skąd wziąć środki) mogłaby mu założyć sprawę i dostałaby jakąś część majątku. Dodatkowo opiekę nad dziećmi i alimenty na nie minimum, jak i na siebie.
Znam sprawę taką, że koleś miał konkubinę, która 2 lata mieszkała u niego w mieszkaniu- nie mieli dzieci. Po rozstaniu złożyła mu sprawę o prawo czy tam roszczenie do części nieruchomości, bo utrzymywała niby gospodarstwo domowe-
@Nowystaryziel: art. 405KC mowi o rekompensacie.
Nie jest możliwe go stosowanie przy układzie kobieta zajmuje sie domem, mezczyzna pracuje, gdyż kobieta za swoją pracę otrzymuje:
- darmowe zakwaterowanie przewyższające wartość jej pracy w domu
- darmowe korzystanie z mediów przewyższające wartość jej pracy w domu
- darmowe wyżywienie przewyższające wartość jej pracy w domu
- i wiele innych
Kobieta w w/w układzie, gdzie jest związek nieformalny NIE POSIADA PRAWA DO MAJĄTKU
@DupaBeliara666: #!$%@?, mocny gość. Żeby 17 lat nie dać się zaobrączkować, fiu fiu. Podziwiam.

Co do babeczki. Siedzieć tyle lat na czyimś garbie, gdzie gość zapieprzał po kilkanaście godzin dziennie i jeszcze mieć o coś pretensje xDDD Szczyt bezczelności. Pracować jej raczej nie zabraniał, skoro napisała, że coś tam jednak robiła. Moja ciotka ma 4 dzieci i jakoś ona jest w stanie pracować, chociaż na spokojnie utrzymaliby się z pensji wuja,
@bezprzypau:

Co do babeczki. Siedzieć tyle lat na czyimś garbie, gdzie gość zapieprzał po kilkanaście godzin dziennie i jeszcze mieć o coś pretensje xDDD Szczyt bezczelności. Pracować jej raczej nie zabraniał, skoro napisała, że coś tam jednak robiła


A wyobraź sobie co by było, gdyby byli małżeństwem.
- pozbawienie nieruchomości na rzecz bezużytecznej zmywarki
- pozbawienie praw rodzicielskich, bo starego w domu nie było...
Standardowy proces w sądownictwie.

Dlatego mężczyzna powinien