Wpis z mikrobloga

@Anonek463: Laptopa za 4,5 klocka na raty? Jeszcze na 0% ma sens, bo inflacja leci, ale z reguły się okazuje, że "bez specjalnego ubezpieczenia nie ma zdolności kredytowej" no i jest jeszcze opłata za przygotowanie kredytu i w efekcie ludzie biorą jakieś raty z rrso na poziomie 38% :/ Przecież 4,5 k to prawie najniższą krajową (brutto)... :/
  • Odpowiedz
@QI-IQ: to się kupuje na allegro z ratami 0%... każdemu dają bez problemu, wiele razy tak kupowałem. Tylko debil kupuje w jakimś media markt gdzie wciskają ubezpieczenie rat, a dodatkowo nie masz 14 dni na zwrot. Mój kolega dałn tak kupił iphone'a i drugie tyle spłacał na ubezpieczenie.
  • Odpowiedz
@Anonek463: o ile jeszcze w stanie zrozumieć kupowania iphone’a to za cholerę nie zrozumiem kupowania macbooka. Przecież to nie ma żadnych plusów względem komputerów na windowsie. Oglądanie filmów i przeglądanie neta na każdym jest takie same.
  • Odpowiedz
@Anonek463: pamiętam jak kiedyś pracowałem na słuchawce Orange i gość nie chciał telefonu z tabletem w jakiejś tam promocji bo na odległość to oszukujo, a do tego cenę chciał zbijać 3x bo w abonamencie 30zł to powinien mieć wg niego ajfona za 1zł, to se poszedł do salonu i mu dali ten sam telefon w takiej samej cenie a potem dzwoni bo coś nie umie ustawić, jak zapytałem skąd ma to
  • Odpowiedz
o ile jeszcze w stanie zrozumieć kupowania iphone’a to za cholerę nie zrozumiem kupowania macbooka. Przecież to nie ma żadnych plusów względem komputerów na windowsie. Oglądanie filmów i przeglądanie neta na każdym jest takie same.


@Winsomeboy: xD
wydajność i efektywność energetyczna - taki malutki leciutki m1 11h pociągnie na baterii a wydajnościowo kopie większość konkurencji.
jakość wykonania - w segmencie ultrabooków w podobnej cenie masz zenbooka i może huaweia lowendowego który
  • Odpowiedz
@geronimo80: Właduj od razu 32 rdzenie i 512GB ramu, a do tego dysków, żeby było 20 tera, a do tego kartę geforce nvidia 12 GB pamięci xDD Po co się ograniczać?
  • Odpowiedz