Aktywne Wpisy

lubie-sernik +187
Nie umiem się przyzwyczaić do bycia samemu. 13 lat miałem babę która gdzieś tam zawsze była.
Nawet psa już nie mam a taki do niego przywiązany byłem.
Zostałem ja i sernik.
Nawet psa już nie mam a taki do niego przywiązany byłem.
Zostałem ja i sernik.

ChlopoRobotnik2137 +135
Gotowanie na szlaku:
Obsmażyć cebulkę w oliwie
Dodać tuńczyka
Zagotować wodę
Wsypać płatki ziemniaczane i dodać 2 plasterki cheddara
Obiad gotowy
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #gotujzchlopem
Obsmażyć cebulkę w oliwie
Dodać tuńczyka
Zagotować wodę
Wsypać płatki ziemniaczane i dodać 2 plasterki cheddara
Obiad gotowy
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #gotujzchlopem
źródło: image_picker_3BF80580-B068-4A63-9676-8A989670FC8C-10520-000001375068C065
Pobierz



czołem, od poniedziałku na cały tydzień chcę iść na chorobowe. jestem na wypowiedzeniu w pracy z powodu zwolnień i redukcji etatu. nie mam w pracy już co robić, siedzę w telefonie i się nudzę a nawet na zdalne nie pozwolą iść. po prostu szkoda mi czasu na siedzenie tam.
w związku z tym pytanie: co mówicie lekarzowi w takiej sytuacji? nie byłam na chorobowym już 3 lata i nie wiem co wykombinować.
#pracbaza
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim