Wpis z mikrobloga

#banki #bankowosc #finanse #pieniadze

Cześć
Nie mogę się jakoś przemóc by podawać do wszelkich aplikacji nr karty, po prostu nie ufam i dziwie się, że ludzie podają tam dane do karty na której mają oszczędności. Niestety ale czasem to jedyny sposób płatności, nie chce zakładać drugiego konta specjalnie by mieć takie na którym miałbym jakieś "kieszonkowe" na takie cele, myślałem o jakiejś karcie na która można by wpłacać i żeby też miała możliwość dodania jej by ściągało z niej kasę, macie może info gdzie można ogarnąć coś takiego, bez zbytnio wielkiego ambarasu? :)
  • 9
@Kano7: revolut kupujesz sobie fizyczną kartę za 28 zl i to tyle w sumie dodatkowo mozesz sobie tworzyć wirtualne karty revoluta jak i jednorazowe do transakcji internetowych mam i w sumie polecam nie ładuje tu ref linka bo to nie reklama pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mogę się jakoś przemóc by podawać do wszelkich aplikacji nr karty, po prostu nie ufam i dziwie się, że ludzie podają tam dane do karty na której mają oszczędności.


@Kano7: niektorzy zakladaja dlatego karte kredytowa. jak wyciekna dane karty, to nie czekasz az zwroca twoje pieniadze, a banku