Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot. Dojechałem! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Od Atlantyku po Pacyfik. Wczoraj przednie koło mojego czerwonego rumaka zostało zamoczone w Oceanie. Ogólnie wyszło 6800km w czasie 52 dni jazdy, co daje średnio 130km dziennie, nie najgorzej. Niesamowita to była przygoda, pierwsze dni wyprawy wydają się bardzo odległe, bo każdego dnia działo się bardzo dużo.
Dziękuję wam za wsparcie, dziękuję @metaxy za rady odnośnie kolana, które od Chicago działało już perfekcyjnie.
Teraz pora na trochę wakacji, nadal mam ponad dwa tygodnie do lotu powrotnego, więc trochę pokręcę się po wybrzeżu. Chciałem się po kąpać, ale woda w Pacyfiku jest okrutnie zimna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#roweremprzezusa #szosa #gravel #rower #podroze
pietia94 - Mirki pijcie ze mną kompot. Dojechałem! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Od Atlantyku po Pacyf...

źródło: temp_file3114725333971117598

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • 7
@pstrokatasroka pierwsze dwa tygodnie miałem zapalenie jak się później okazało. Najpierw wdrożyłem ćwiczenia od metaxego, po drodze w Buffalo zrobili mi bikefitting, aw Chicago miałem jeszcze wizytę u ortopedy. Tak na prawdę to dopiero Ibuprofen rozwiązał problem. W Buffalo było bardzo źle, miałem chwilami problem ze zgięciem kolana, ale jakoś powoli kręciłem. Cieszę się, że wtedy nie zrezygnowałem.
  • Odpowiedz
@pietia94 czy miałeś jakieś awarie swojego roweru na trasie i jeśli tak to jakie ? jeśli to Kross nie zapomnij zrobić przeglądu okresowego na czas bo gwarancja minie #pdk
  • Odpowiedz