Wpis z mikrobloga

Czy Wy też dostrzegacie ogromne podobieństwo pomiędzy #frajerzyzmlm a głosującymi na #konfederacja?
Pierwsi wierzą, że jest jakiś magiczny system, który w łatwy sposób pozwoli im zarabiać miliony. Drudzy wierzą, że kilkoma prostymi decyzjami, których nikt nie chce jakoś podjąć, zamożność kraju skoczy do góry momentalnie i ich 10,69zł na koncie pozwoli im stać się milionerami w wolnej, nieokupowanej przez ZUS Polsce.

Aha, i żeby nie było niedomówień. Jak wielu młodych ludzi w tym kraju, również głosowałem na twory korwinopodobne. Teraz, kiedy mam 33 lata, i jestem przedsiębiorcą zatrudniającym 22 osoby, wstydzę się tego ogromnie. I z tego miejsca za swoje błędy przeszłości chciałbym wszystkich przeprosić.

#bekazkonfederacji #oswiadczenie #polityka
  • 79
  • Odpowiedz
Tu i tu sprzedawanie marzeń, konfiarze łudzą się że pan janusz nagle im zacznie placić wiecej, a swoje niepowodzenia zrzucają na innych bo tak wygodniej ćpac copium ze to nie jego wina a tych cholernych regulacji i podatków
(chodzi mi o młodych chłopaczków głosujacych na konfe a nie januszy przedsiebiorców)
Januszom przynajmniej to na ręke zeby znosic prawa pracownicze, ale tym chłopaczkom konfa zrobi tylko pod górke, a takiego "robola" powinna interesować
Wanusz_Jalczuk - Tu i tu sprzedawanie marzeń, konfiarze łudzą się że pan janusz nagle...

źródło: afkgaming%2F2021-08%2F79649079-d0e7-4acd-853b-6a2b92797da3%2Fcopium_png

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 26
@Kauabanga: inteligentny człowiek sam bierze los w swoje ręce a nie czeka aż Janusz albo inny Memcen mu życie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja od rządu wymagam tylko żeby nie przeszkadzał, a nie wprowadzał katolicki zamordyzm.
  • Odpowiedz
inteligentny człowiek sam bierze los w swoje ręce a nie czeka aż Janusz albo inny Memcen mu życie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja od rządu wymagam tylko żeby nie przeszkadzał, a nie wprowadzał katolicki zamordyzm.


@RandomOldboy: Co za #!$%@?. Ani JKM ani Mentzen nie mowi, ze komus zmieni zycie. To przeciez jedyna partia, ktora mowi o odpowiedzialnosci za swoje decyzje itd. To jedyna partia, ktora dazy
  • Odpowiedz
  • 18
@Programista500plus: jeżeli demencja podtrzyma obecny stan, że nie będę trzaskał 4000 akcji na portalu ze śmiesznymi obrazkami w rok to i tak wychodzi na to, że będę bardziej racjonalny niż przecietny wyborca Konfy w młodym wieku, który poświęca większość wolnego czasu spamujac internet dla Korwina/Memcena :)

@digitalalchemist :) od 10 lat marnuję swój głos na PO. Żadnemu politykowi z tej partii ręki nie podam, ale póki co tylko oni mieli jaja
  • Odpowiedz
za zabijanie ludzi ponosi sie kare


@Programista500plus: Za zabijanie ludzi tak, płody natomiast od ludzi odróżnia bardzo wiele cech i rzeczy, więc nie można tego oceniać tak samo. I nie mają tu znaczenia żadne emocjonalne fikołki prawaczków, jakie próbujesz tu odstawiać.
  • Odpowiedz